<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Идеи за издръжка на фен клуба

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
zdravko72

Местожителство: Moss,Norway

Мнение  Sat May 31, 2008 1:18 pm Отговорете с цитат

За по-добра организация на агитката трябват пари. Някои може би има идеи...?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
zdravko72

Мнение  Sat May 31, 2008 1:29 pm Отговорете с цитат

Значи тук не говоря за пари, които могат да се изкарат от продажба на оръжие или наркотици, не ме разбирайте погрешноSmile))
Върнете се в началото
bijutera

Местожителство: Sliven CiTy

Мнение  Sat May 31, 2008 1:56 pm Отговорете с цитат

начина е един... Създаване не фен клуб и членовете на фен клуба плашат членски внос от примерно 5 лв месечно...

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zdravko72

Мнение  Sat May 31, 2008 2:13 pm Отговорете с цитат

членски внос...става, но не мисля, че ще са много хората, които ще плащат 5 лв на месецSmile
Аз си мисля нещо от рода на...Може да се говори с Лечков например.Ако може да помогне ( все пак е кмет ) с уреждането на едно кафене, например, и печалбата да отива за знамена...пътуване на агитката за гостувания...такива неща.
Върнете се в началото
MachkaiSliven

Мнение  Sat May 31, 2008 2:21 pm Отговорете с цитат

Това с членския внос е нещо нормално.В крайна сметка ако се събират по 5 лева на месец ще е добре,5 лева са нищо,така че всеки може да си ги позволи.Ако се събират достатъчно от членския внос могат да отиват за организацията - знамена,шалове,чаши,химикали...и т.н.

Мнение  Sat May 31, 2008 2:30 pm Отговорете с цитат

MachkaiSliven написа:
Това с членския внос е нещо нормално.В крайна сметка ако се събират по 5 лева на месец ще е добре,5 лева са нищо,така че всеки може да си ги позволи.Ако се събират достатъчно от членския внос могат да отиват за организацията - знамена,шалове,чаши,химикали...и т.н.

Не казвам, че не нормално, а че не ми се вярва да са достатъчни хората, които ще ги дават.Спомни си от форума какво молене за пари за факли беше преди мача с Несебър....
Върнете се в началото
MachkaiSliven

Мнение  Sat May 31, 2008 2:34 pm Отговорете с цитат

Имаш право.Обаче сега като за първи сезон в "А" група еуфорията няма да е никак малка.Аз си мисля,че ако се организира нещо такова с по 5-10 лева членски внос ще има достатъчно участващи.Дано съм прав.

Мнение  Sat May 31, 2008 2:43 pm Отговорете с цитат

ОК,да речем 5 лв на месец. Какви привилегии ще имат хората, които са платили? Може би нещо от рода на по-евтини билети за автобуса при гостуванията...
Върнете се в началото
MachkaiSliven

Мнение  Sat May 31, 2008 2:58 pm Отговорете с цитат

Е това за привилегиите какви ще са незнам.Трябва да се реши допълнително,но примерно да евтини билети.Някакви преференции все нещо трябва да има незнам и аз точно.

Мнение  Sat May 31, 2008 4:40 pm Отговорете с цитат

Значи,като говориш за фен клуб,ако обичаш дистанцирай се от агитката.Като искате фен клуб правете си,вече даже и идея за знаме имате.Ехтра сте.За да се молиш на Лечков да ти дава привилегии,то ти не си фен,а си платен фен.Колко хора ще се запишат само заради привилегиите и за да могат на по-ниска цена да зяпат Левски и Цска.Или пък за гостувания.Дай,като е аванта да сме там?Айде стига вче от туристи,който иска да е фен може да бъде и без фен клуб и без всякакви такива неща.Друго,ако някой си мисли,че Лечков ще се бръкне със 700 лв,ей така от добро сърце,за регистриране на фен клуб се ъжете яката.
А тва за моленето за пари за факли се видя,кой колко даде и кой не.
Аман от фенове,аман от фен клубове.
MachkaiSliven

Мнение  Sat May 31, 2008 6:07 pm Отговорете с цитат

ultra_voin написа:
Значи,като говориш за фен клуб,ако обичаш дистанцирай се от агитката.Като искате фен клуб правете си,вече даже и идея за знаме имате.Ехтра сте.За да се молиш на Лечков да ти дава привилегии,то ти не си фен,а си платен фен.Колко хора ще се запишат само заради привилегиите и за да могат на по-ниска цена да зяпат Левски и Цска.Или пък за гостувания.Дай,като е аванта да сме там?Айде стига вче от туристи,който иска да е фен може да бъде и без фен клуб и без всякакви такива неща.Друго,ако някой си мисли,че Лечков ще се бръкне със 700 лв,ей така от добро сърце,за регистриране на фен клуб се ъжете яката.
А тва за моленето за пари за факли се видя,кой колко даде и кой не.
Аман от фенове,аман от фен клубове.

Да виждаш да говоря като едно за агитката и фенклуба?Нито имам намерение да ходя при който и да е да говоря за фенклубове,просто дадох мойто мнение по въпроса.Аз така или иначе съм си част от Войводи Сливен,така че на мен фен клубове не ми трябват.Просто не виждам какво му е лошото ако някой иска да прави фенклуб да се заеме?Лечков не трябва да регистрира нищо.Все пак става въпрос за фенклуб,така че...Аз ли съм платен фен ?

Мнение  Sat May 31, 2008 6:12 pm Отговорете с цитат

MachkaiSliven ти си голяма фурнаджийска лопата е ту от едната ту от другата страна
Върнете се в началото
MachkaiSliven

Мнение  Sat May 31, 2008 6:22 pm Отговорете с цитат

ultra_voin каза да не слагаме агитката и евентуалния фенклуб като едно.Аз не виждам да съм ги сложил някъде като цяло.Казах,че аз нямам нищо против да се направи фенклуб.Не виждам нищо лошо.

Мнение  Sat May 31, 2008 8:18 pm Отговорете с цитат

да не се повтарям ама прочети ми горния пост
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Sat May 31, 2008 9:51 pm Отговорете с цитат

Кой какъв бил няма смисъл да говорим,познаваме се и знаем,че не сме ллопати.Знам,че си част от Войводи Сливен,то без теб....Мисълта ми беше,че ако се прави фен клуб и има некви преференции,хората ще влизат в него само заради тях.Знаеме народо психологията на българина и в частност сливналиите и за това.Не съм против фен клуб,но аз няма да съм част от него.Като имат намерение да си правят нека си правят,само да не ни намесват.Това е. Wink
А г-н warfather-не разбирам как продължаваш да съдиш за хора,които не познаваш.С Ma4kaiSLiven сме видели много неща и не мисля,че е човека,който трябва да бъде обиждан или наричан фурнаджийска лопата.Не говори за хора,които не познаваш и не си виждал Wink
zdravko72

Мнение  Sun Jun 01, 2008 12:22 am Отговорете с цитат

Добре,де,sorry,сложих погрешно име на темата. Имам вредвид агитката. Не съм мислил да създавам фен клуб, ако толкова сте се притеснили.Нещо не мога да ви разбера някои от вас. Хем искате, хем не искате. В един момент ви трябват пари за нещо и се вижда с какъв зор ги събирате, в друг момент не ви трябват....
Върнете се в началото
moniks

Мнение  Thu Jun 05, 2008 3:54 pm Отговорете с цитат

Колеги, няма смисъл от кавги и караници.Ако ще сме агитка трябва да сме единни и единствената цел е да подкрепяме любимия си отбор. Мисля че ако има фен клуб който по моя информация е на път да се осъществи е хубаво, нещата ще са по- организирани.Ще се убедите сами.
Върнете се в началото
vanio

Мнение  Thu Jun 05, 2008 9:33 pm Отговорете с цитат

-----------------

Pope/ Аз ти изтрих мнението, както ще се случи и с всички следващи мнения в този дух. Айде стига с това мерене на фенски пишки, че всичките и без това са много къси!
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Sun Jun 08, 2008 12:14 am Отговорете с цитат

Niakoi ne sa mnogo kasi.Sorry za latinicata. Razz Razz
buhata_prime
Seducer

Местожителство: София

Мнение  Wed Aug 20, 2008 10:36 am Отговорете с цитат

MachkaiSliven написа:

Грубата сметка и простата статистика сочат:
1.Ако в този фен клуб се запишат 200 човека, които плащат по 5 лв на месец, това са 1000 лв.
2.Сливен домакинства 2 пъти в месеца (освен ако не играе за купата), което прави по 500 лв бюджет за мач...

Въпроса е кой ще движи нещата във фен клуба... Трябва президент, секретар, устав ала бала и още един милион простотии.. А и кой ще отговаря за финансите?

Върнете се в началото
street-bard

Местожителство: lille

Мнение  Wed Aug 20, 2008 12:53 pm Отговорете с цитат

po normalnite strani horata s chlenskikarti vuv fenkluba vlizat za po-evtino na stadiona i se organizirat patuvaniq ot fenkluba(ne se chaka na lecata primerno),koito sa na po-priemlivi ceni
buhata_prime
Seducer

Местожителство: София

Мнение  Wed Aug 20, 2008 1:03 pm Отговорете с цитат

street-bard написа:
po normalnite strani horata s chlenskikarti vuv fenkluba vlizat za po-evtino na stadiona i se organizirat patuvaniq ot fenkluba(ne se chaka na lecata primerno),koito sa na po-priemlivi ceni

То и в България е така, ама в отбори като Левски, ЦСКА, Литекс...

Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Sun Aug 31, 2008 9:44 am Отговорете с цитат

явно говорите за официален фен клуб-да амa са нужни доста документи и има доса постове! като за начало да започнем като неофициален,ще си изберем лидер и финансист и ще пробваме на приятелски начала!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете Часова зона GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!