<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Трябва ли да се смени форума с по-нов?

Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Сайтът и форумът
Предишната тема :: Следващата тема  

Трябва ли да се смени форума с по-нов?
да
61%
 61%  [ 13 ]
не
38%
 38%  [ 8 ]
Общо гласове : 21

Автор Съобщение
buhata_prime
Seducer

Местожителство: София

Мнение  Wed Aug 20, 2008 4:57 pm Отговорете с цитат

Мисля, че няма да е лошо да се сложи по-нова версия на форума, тъй като в тази липсват функции, които отдавна са нещо нормално, като например URL-to в даден пост да може да се заменя с избрана дума или израз като "натисни тук" да речем, вместо адреса на линка. Кажете вашето мнение и дано то бъде взето под внимание от администраторите.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bateto

Местожителство: Somewhere

Мнение  Wed Aug 20, 2008 5:06 pm Отговорете с цитат

Всеки ще се радва на нещо ново и по-хубаво, но имай предвид и друго, сайта е НЕОФИЦАЛЕН. Pope отделя от времето и парите си за да можем ние тука сега с теб да си лафим и трябва да сме му благодарни, аз смятам че имаме приличен сайт и форум. Виж ако вече говорим за официална работа платена от нашите пари за билети тогава можем да искаме повече.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
buhata_prime
Seducer

Мнение  Wed Aug 20, 2008 5:29 pm Отговорете с цитат

Аз в никакъв случай не критикувам Роре, напротив, просто мисля, че ще бъде по-добре

Върнете се в началото
marto135

Мнение  Wed Aug 20, 2008 5:30 pm Отговорете с цитат

buhata_prime написа:
Аз в никакъв случай не критикувам Роре, напротив, просто мисля, че ще бъде по-добре

Не че нещо ама днес излизал ли си от форума Rolling Eyes Laughing
Върнете се в началото
buhata_prime
Seducer

Мнение  Wed Aug 20, 2008 5:36 pm Отговорете с цитат

marto135 написа:

Не че нещо ама днес излизал ли си от форума Rolling Eyes Laughing

Хахахаха... НЕ Laughing Laughing Laughing

Върнете се в началото
marto135

Мнение  Wed Aug 20, 2008 5:37 pm Отговорете с цитат

Защото след всяко мнение ако няма твое просто няма да си ТИ Laughing
Върнете се в началото
Bateto

Местожителство: Somewhere

Мнение  Wed Aug 20, 2008 5:38 pm Отговорете с цитат

Имам едно предложение - да се направят рангове каквито има по-повечето форуми:
например : 100 поста - нов
200 - семкаджия Smile
500 - ултрас
1000 - воевода Smile
и т.н.
само предлагам Smile

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
buhata_prime
Seducer

Мнение  Wed Aug 20, 2008 5:40 pm Отговорете с цитат

Bateto написа:
Имам едно предложение - да се направят рангове каквито има по-повечето форуми:
например : 100 поста - нов
200 - семкаджия Smile
500 - ултрас
1000 - воевода Smile
и т.н.
само предлагам Smile

ееееее, недей, че ще ме надъхаш хептен да не изляза от форума Very Happy

Върнете се в началото
The Devil
Admin

Местожителство: Las Venturas

Мнение  Wed Aug 20, 2008 5:45 pm Отговорете с цитат

ЕЕе нафлуудихте темата, стига оффтопик, нека всеки да си кае мнението... има 1 подробност ако искаме да минем на по-добър форум то ще трябва да се плащат пари, има и безплатни версий, но при тях функциите не са мног разширени... като дизаина на самия дорум например.
Върнете се в началото
buhata_prime
Seducer

Мнение  Wed Aug 20, 2008 5:52 pm Отговорете с цитат

The Devil написа:
ЕЕе нафлуудихте темата, стига оффтопик, нека всеки да си кае мнението... има 1 подробност ако искаме да минем на по-добър форум то ще трябва да се плащат пари, има и безплатни версий, но при тях функциите не са мног разширени... като дизаина на самия дорум например.

Няма ли кракове туй-онуй?

Върнете се в началото
The Devil
Admin

Мнение  Wed Aug 20, 2008 8:12 pm Отговорете с цитат

Не, има платен и неплатен хостинг , на всички им е ясно , че без пара няма нищо качествено.
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Местожителство: Сливен

Мнение  Wed Aug 20, 2008 9:32 pm Отговорете с цитат

НАТИСНИ ТУК

И тук става, но по-трудно вярно (с малко повече писане). Ще го мислим форума, но вярно рангове трябва да има. За сайта като цяло ще напиша повече другата седмица.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plamen
Гост

Мнение  Wed Aug 20, 2008 11:59 pm Отговорете с цитат

Pope написа:
НАТИСНИ ТУК

И тук става, но по-трудно вярно (с малко повече писане). Ще го мислим форума, но вярно рангове трябва да има. За сайта като цяло ще напиша повече другата седмица.

Pope хахахха квое туй бре Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Thu Aug 21, 2008 12:06 am Отговорете с цитат

По повод първото мнение - пример за това, за което пише Бухата по повод линковете. Иначе сайта е произволен, най-напред за него се сетих. Laughing Хора под 18 години (т.е. 2/3 от хората тук) да не го отварят! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plamen
Гост

Мнение  Thu Aug 21, 2008 12:12 am Отговорете с цитат

Не ми пука Very Happy след 24 часа ги правя 18 Razz извинявай за флууида Smile тука може да има хора със слаби сърца Very HappyVery HappyVery Happy
Върнете се в началото
georgi bancov

Местожителство: Bulgaria

Мнение  Thu Sep 04, 2008 11:02 am Отговорете с цитат

Мсля , че трябва да се сложат рангове!
SLHC

Мнение  Fri Nov 14, 2008 3:35 pm Отговорете с цитат

The Devil написа:

АЗ ИСКАМ ДА ПЛАЩАМ ЗА НОВ ФОРУМ!!!!!
slavmaster
Администратор

Мнение  Fri Nov 14, 2008 3:57 pm Отговорете с цитат

хора вие сте луди....................тоя сайт ние го направихме такъв................. с нашите писания,теми и темички.............кви са тия глупости,кви са тия рангове за писане на глупости-що няма рангове за тия дето ходят по мачове,за тия дето дават сърце,отделят време,пари и .т.н за любимия отбор..............за истински фенове или за повечето е по-важно колко поста ще изсере тук.............това ли е най важната тема,или това дали сайта ще има 300 функции повече при положение че от една седмица тук се мъчат един двама(антифа и донатело) да организират гостуването в ловеч и няма хора ....................оплакваме се колко сме жалки и малобройни, че другите се подигравали с нас и нашата емблема..........,как само за простотии ви идват идеи,постонно се намеква кой на колко мача е ходил,от колко години............тук дето сме ходили на стадиона се знаем и повечето не сме в фракциите официално точно заради това..........незная до кога ще издържат нервите на антифа и гален................стефо и гани добре че не са тук щото до сега и те щяха да вдигнат ръце от нас ? разните модератори,админи се броят на едната ръка,те ли са ни проблема,ми дайте да се номинираме и така.........................отбора ще си върви,ние ще се развиваме като компютърни фенове,ще се ебаваме с момчетата дето си дадоха парите и им взеха знамената,винила няма да го вземаме щото сме малко по гостуванията.............и кво прайм? конкретно никой не нападам и аз съм в числото,но просто ми кипна и май тука скоро няма да вляза................... cheers
OCB
A.C.A.B.

Местожителство: LOST

Мнение  Fri Nov 14, 2008 3:59 pm Отговорете с цитат

slavmaster написа:
хора вие сте луди....................тоя сайт ние го направихме такъв................. с нашите писания,теми и темички.............кви са тия глупости,кви са тия рангове за писане на глупости-що няма рангове за тия дето ходят по мачове,за тия дето дават сърце,отделят време,пари и .т.н за любимия отбор..............за истински фенове или за повечето е по-важно колко поста ще изсере тук.............това ли е най важната тема,или това дали сайта ще има 300 функции повече при положение че от една седмица тук се мъчат един двама(антифа и донатело) да организират гостуването в ловеч и няма хора ....................оплакваме се колко сме жалки и малобройни, че другите се подигравали с нас и нашата емблема..........,как само за простотии ви идват идеи,постонно се намеква кой на колко мача е ходил,от колко години............тук дето сме ходили на стадиона се знаем и повечето не сме в фракциите официално точно заради това..........незная до кога ще издържат нервите на антифа и гален................стефо и гани добре че не са тук щото до сега и те щяха да вдигнат ръце от нас ? разните модератори,админи се броят на едната ръка,те ли са ни проблема,ми дайте да се номинираме и така.........................отбора ще си върви,ние ще се развиваме като компютърни фенове,ще се ебаваме с момчетата дето си дадоха парите и им взеха знамената,винила няма да го вземаме щото сме малко по гостуванията.............и кво прайм? конкретно никой не нападам и аз съм в числото,но просто ми кипна и май тука скоро няма да вляза................... cheers

АЗ СЪМ СЛЕДВАЩИЯ!!!!!
КОЙТО ЩЕ НАПУСНЕ!!!!!

STOP POLICE BRUTALITY
Върнете се в началото
The Devil
Admin

Мнение  Fri Nov 14, 2008 5:08 pm Отговорете с цитат

момчета спокойно! Тази тема я направихме, когато възникна идеята за ъпгрейд на форума... и тази анкета изникна. Прави сте за нещата които казахте... , но момчето не е виновно, просто иска да помогне за идеята. За сега мисля , че нямаме нужда от нов форум... след време... освен ако Pope не реши.

I'm looking for some alien toilet to park my bricks. Who's first?
Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Fri Nov 14, 2008 5:10 pm Отговорете с цитат

аз неговоря за гани,знам какво може.....................просто предлага нещо което не е на дневен ред и изведнъж много ''фенове' се активизират да коментират а когато става въпрос за нещо по-сериозно си траят!няма значение! явно на много хора едно време са им биле интересни лексиконите
The Devil
Admin

Мнение  Fri Nov 14, 2008 5:23 pm Отговорете с цитат

тамата е стара!

I'm looking for some alien toilet to park my bricks. Who's first?
Върнете се в началото
buhata_prime
Seducer

Мнение  Fri Nov 14, 2008 5:50 pm Отговорете с цитат

slavmaster написа:
аз неговоря за гани,знам какво може.....................просто предлага нещо което не е на дневен ред и изведнъж много ''фенове' се активизират да коментират а когато става въпрос за нещо по-сериозно си траят!няма значение! явно на много хора едно време са им биле интересни лексиконите

Слави тая анкета от много време...

Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Fri Nov 14, 2008 6:39 pm Отговорете с цитат

Точно софтуерът му е проблема на този форум, нищо друго! No
Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Fri Nov 14, 2008 6:42 pm Отговорете с цитат

зная но времето си минава,важните неща стоят винаги на заден план! знаеш отношението ми към теб,заявил съм го и на останалите,същото ми е и за стефо и за гален и за пашона и за антифа,и за всички които работят за сайта...........и до там! cheers добре че не си тук бате че..............
buhata_prime
Seducer

Мнение  Fri Nov 14, 2008 7:52 pm Отговорете с цитат

slavmaster написа:
зная но времето си минава,важните неща стоят винаги на заден план! знаеш отношението ми към теб,заявил съм го и на останалите,същото ми е и за стефо и за гален и за пашона и за антифа,и за всички които работят за сайта...........и до там! cheers добре че не си тук бате че..............

Не искам да казвам големи думи,бате, но ако бях там може би много неща щяха да са различни.....

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Сайтът и форумът Часова зона GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!