<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

За транспорта на феновете на Офк Сливен 2000

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
OCB
A.C.A.B.

Местожителство: LOST

Мнение  Fri Aug 31, 2007 1:40 pm Отговорете с цитат

Преди около час писахме e-mail на Кмета и Собственика на Офк Сливен 2000 Йордан Лечков да ни осигорява транспорт за гостъванията на СЛИВЕН 2000! Искам да ви попитам ви е какво мислите по въпроса и ако имате някакви предложения и въпроси да ги коментираме и скоро да поискаме среща Smile с кмета на СЛИВЕН!

Според мен това е единствения начин да разберем требвали да хабим нерви и средства за Сливен или просто живеем ж илюзия Smile

СЛИВЕН ЗАВИНАГИ!!!!

STOP POLICE BRUTALITY
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mg

Мнение  Fri Aug 31, 2007 1:46 pm Отговорете с цитат

човече,преди 3 години с гален искахме да ви вземат на един мач с Марица Пловдив,познай дали някой имаше и най-малкото желание да ни вземе,сега може положението да се е променилоSmile
Върнете се в началото
loloi

Мнение  Fri Aug 31, 2007 1:51 pm Отговорете с цитат

az sam saglasen vseki gostuvasht mach da ima po edin dva avtobusa.Ako trqbva shte si platim okolo 2-3 lv.Nqma problemi spored mene vseki kojto idva da podkrepq otbora shte dade pari.
Vaprosa mi e kak shte se razbere na kogo da se dadat parite.Za da si zapishem sred jelaeshtite za patuvane s otbora.
I naj rano koga shte mogem da patuvame.
Върнете се в началото
bijutera

Местожителство: Sliven CiTy

Мнение  Fri Aug 31, 2007 2:29 pm Отговорете с цитат

ами много добре ще е ако има... да видим какво ще каже кмета Cool

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
The Devil
Admin

Местожителство: Las Venturas

Мнение  Fri Aug 31, 2007 5:31 pm Отговорете с цитат

Аз мисля, че ще се съгласи при условие да запазваме благоприличие на стадиона и на гостуванията.... като ни познавам, това е почти невъзможно Wink
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Fri Aug 31, 2007 6:16 pm Отговорете с цитат

mg написа:
човече,преди 3 години с гален искахме да ви вземат на един мач с Марица Пловдив,познай дали някой имаше и най-малкото желание да ни вземе,сега може положението да се е променилоSmile

Хаха.Марто ти ли си бре моито момче.Хаха как си бре?Не съм те виждал от много време?
За феновете и за автобуса.Първо на никой от този град и отбор не му дреме за феновете.Преди 3 години за мача с Марица,за които се говори,не ни вземаха при положение че тогава в отбора играеше братовчед ми.Но няма значение.Тука всички са фенове от скоро и не знаят миналата година в Раднево как стана с автобуса нали?
The Devil-Какво искаш да кажеш с това как се даржим ние?Това че ти не си виждал публика,фенове или агитка през живота си,това че не знаеш какво е отношение на ръководтсво на отобр към феновете,миля че точно ти нямаш никакво право да говориш.Хора,които не значт какво е агитка,фен и т.н да не говорят.
Аз лично съм против превоз от ръководството,не искам да завися от боклуци.Имам пари ще си ходя с влака.
bijutera

Местожителство: Sliven CiTy

Мнение  Fri Aug 31, 2007 7:13 pm Отговорете с цитат

"Аз лично съм против превоз от ръководството,не искам да завися от боклуци.Имам пари ще си ходя с влака."

хахахах... и с кво точно зависиш от раководството ? ти решаваш ще се качваш ли на автобуса или не. (ако въобще има такъв)

"Хора,които не значт какво е агитка,фен и т.н да не говорят. "

не си прав бате.... тук всички сме фенове , но не всички ултраси. При положение че Гошо си е драл гърлото за мачове в който Сливен губеше с по 6:0.....

Айде стига спорове а в този очертаваш се добър сезон за Сливен да се събираме повече "Фенове"

Айде Войводи !!!

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Fri Aug 31, 2007 9:22 pm Отговорете с цитат

Значи в по-горния пост малко се увлякох,извинявам се на всички,които съм засегнал.
Искам само да ви кажа,че сега когато за първи път от 15 или повече години,когато нашия отбор върви напред ние всички се делим,кой бил фен,кой,не бил (даже и аз).Антифа,вие като сте фенове,признавам че си дал много пари не само за димките,но и за знамената,но защо не бяхте до нас на мача с Раднево?
Девила е бил на много мачове,но не и на гостуване.Ти за мен си фен и много ме радваш,защото още си малак и си след нас.
Но не мисля че сега трябва да се делим.Нека всички заедно да бъдем,там където е агитката и да дерем гърла за отобра,дано да успеем.Но нека да ходим и на вън,нека всички да раберат че тука има и фенове на местния тим,не само на Левски и Цска.Нека сме заедно.
А за превоз осигурен от ръководството не чакайте.Защо ще ви кажа,когато се видим лично.
Извинявам се на всички,които съм обидил.
СЛИВЕН ДО ГРОБ Sliven
The Devil
Admin

Местожителство: Las Venturas

Мнение  Fri Aug 31, 2007 11:32 pm Отговорете с цитат

Аммм.... агитка колко съм видял е една работа, но истината е че бях на финала на шампионската лига Ливърпул- Милан на Кемал Ататюрк в Турция...
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Sat Sep 01, 2007 9:32 am Отговорете с цитат

The Devil написа:
Аммм.... агитка колко съм видял е една работа, но истината е че бях на финала на шампионската лига Ливърпул- Милан на Кемал Ататюрк в Турция...

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
rupi

Мнение  Wed Oct 17, 2007 6:10 pm Отговорете с цитат

nali vi kazvam.Daite da otkradnem avtobus i da sme nezavisimi.Samo 6te sabirame pari za nafta predi ma4ovete.Az ima kade da go darja i moga da go karam.Ako ste naviti na ideata - pi6ete tuk !
Върнете се в началото
vanio

Мнение  Wed Oct 17, 2007 9:28 pm Отговорете с цитат

rupi написа:
nali vi kazvam.Daite da otkradnem avtobus i da sme nezavisimi.Samo 6te sabirame pari za nafta predi ma4ovete.Az ima kade da go darja i moga da go karam.Ako ste naviti na ideata - pi6ete tuk !

Братле ти добре ли си?Хаха да откраднел автобус Laughing
Върнете се в началото
plamen
Гост

Мнение  Thu Oct 18, 2007 3:19 am Отговорете с цитат

Da e otkade 6i go nameri6 toq avtobus Laughing
Върнете се в началото
rupi

Мнение  Thu Oct 18, 2007 3:47 am Отговорете с цитат

abe lesna rabota kade 6te go namerim.AKo ste naviti i ste istinski fenove mi triabvat 4,5 4oveka i imame avtobusa.Posle 6te go boiadisame i dori ima kade da go darjim.Samo da znam dali ste naviti na ideata.Avtobusi mnogo !
Върнете се в началото
plamen
Гост

Мнение  Thu Oct 18, 2007 11:43 am Отговорете с цитат

Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Nz obajdaite se nz dano da vzemete

Темата е доста стара няма смисъл от нея заключвам я с кеф Antifa
Върнете се в началото
rupi

Мнение  Thu Oct 18, 2007 4:12 pm Отговорете с цитат

kazvaite ima li naviti da otkradnem avtobus i da si e samo na6 ???
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете Часова зона GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!