<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Za6to?

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ultra_voin

Мнение  Mon Apr 23, 2007 12:33 pm Отговорете с цитат

Ei ama v Sliven ste stra6ni be da my se nevidi.Mnoo sme smeli a?Doidoxa 30 fena na Dobrydja i aide da gi biem,a?mnoo xybavo.I posle kato otidem 2-3 na gostyvane da ni ska4at vsi4ki agitki,6toto v Sliven sme smeli?Xaxaxaaxa.Vii ste mnoo prosti.Obikolil sam ciala BG da xoda na ma4ove ama takviz kat nas nema.Lele.Az pove4e s vas NE.Jiveite sme6nici.Xaxa.razbrax daje 4e se xvalite 4e ste gi merili s kamani.Jalki ste mom4eta,lele.Edin imalo s flanelka na CSKA.Mi bravo,ama toi za kogo se e bil za Sliven li?Malko stranno s tazi flanelka da se bie6 za Sliven.Pojelavam na nekoi ot vas da otidat nekoi den na ma4-ama na istinski i da razberat 6to e tva?Xaxa.Jalki ste mnogo.

Последната промяна е направена от ultra_voin на Tue Apr 24, 2007 12:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vanio

Мнение  Mon Apr 23, 2007 2:59 pm Отговорете с цитат

И какво като си обиколил цяла България?Я кажи коментар за мача черно море-цска финала за купата на България миналия сезон бешели там аз бях поварвайми боя беше много по зъл от тоя в Сливен.А и то кога е имало бой в сливен? само 1 2 отидоха до тях иначе никой друг аз не видях да ги е бил.А това с каманите те го започнаха като замериха част от публиката с някви шишета пълни с бира или с вода нз ,но видях как заляха 1 човек.Тоя инцидент със знамената го предизвикаха самите те с кой акъл ги закачиха там?А и самия пропусквателен режим на стадиона не е добър.Трябва от него вход да не се допускат фенове на сливен да минават на ляво ,а само към дясната страна за да не се стига до контакт с гостите.А относно това което казваш ,че няма бой по другите стадиони това ,че ти не си видял не означава ,че няма.Най-скорошния пример берое спаркат вн.А за инцидента в италия какво ще кажеш?Прекалено лесно се отрече от отбора си и агитката си не ви познавам ,но най-малкото сте приятели там ,защо толкова бързо ги зарязваш?И кой се е правил на много отворен аз поне не видях никой от агитката да тръгва да ги бие преди те да започнат да прескачат оградите и да обиждат хоората.Тогава дори забелязох ,че се изнервиха и хора който нямаха нищо общо с агитката.Ай пич и теб не те познавам със здраве.
Върнете се в началото
The Devil
Admin

Местожителство: Las Venturas

Мнение  Mon Apr 23, 2007 7:44 pm Отговорете с цитат

А ти какво очакваш!!!??? Не беше на мача и вече сме смешнци.
1-во в тяхния форум нещата са абсолютно неверни/ Те започнаха да мерят идващите на стадиона още в началото и да викат "цигани". После се катериха и тръгнаха към седналите от другата страна на стадиона, в този момент цялата ни агитка + 4-5 момчета пребягахме за да отидем там , и останахме . Мереха ни с камъни, като един 70 годишен дядка, чак се ядоса и каза, че не е виждал такива диваци, и отвърна с камък, които обаче не стигна до никъде.Те ще влизат да се бият, а ние ще стоим така ли?

Ако искаш недей идва... както Ваньо казва, ако толкова бързо се отказваш от отбора и агитката си, тогава... какъв фен си? Аз може да не съм ходил на мачове, но не се отказвам лесно от това в което вярвам...

Айде със здраве! Съжалявам, че не беше на мача да видиш какво правеха твойте "Светци" , сигурно щеше да им ръкопляскаш...
Върнете се в началото
bijutera

Местожителство: Sliven CiTy

Мнение  Mon Apr 23, 2007 8:00 pm Отговорете с цитат

Ами кофти стана че имаше бой ама както пише в горните два поста феновете на добрич сами го предизвикаха. Ако си бяха стояли и не обиждаха хората които седяха до тях сега нямаше да се стигне до бой. а пък колкото до ultra_voin не си бил на мача че да знаеш за какво става дума. Но избора е твой....

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Tue Apr 24, 2007 11:44 am Отговорете с цитат

Parvo moga da kaja na vsi4ki 4e az nema da se otkaja o t agitkata nito ot otbora si.6tom sled vsi4kite prostotii,koito prejiviaxme,zaedno s drygi mom4eta,o6te predi vie da nay4ite 4e ima ne6to nare4eno agitka na Sliven.Prosto misalta mi e 4e e tapo da otide6 na ma4 da ti plaiat znameto i da ne se varne6 jiv.Tapo e da se pravi6 na huligan i da ima6 samo 5 4oveka zad teb.Mnogo ot vas ne znaiat kakvo napravixme v Sliven sas fenovete na Spartak Varna.Daje The Devil-ti li4no 6te6e da otnese6 goliam boi ot fenovete na Beroe,6toto s kav akal mina prez tiax??
Posta mi gore be pove4e na emocia,no ne mislia 4e e pravilno da otide6 na ma4 ne zavisimo na koi otbor i da te biat ili po zle,daa te ybiat.
Vanio-az li4no sam y4astavl v zbivania mejdy agitki,no sega ne e tyka da se komentira.
Az nema se maxna,ako vie ne me izgonite,no zamislete se 4e tapo da xodi6 i da se bie6 po stadionite.Badi si za otbora i da neti pyka za drygite.
A za ma4a s Dobrydja parvo nekoi im e zapalil znameto i ottam e tragnala cialata rabota.Taka pone az razbrax.
ultra_voin

Мнение  Tue Apr 24, 2007 12:24 pm Отговорете с цитат

Подпалени знамена и ръкопашен бой на мача Сливен-Добруджа

Мирослав Балчев, Добруджанска трибуна

Неприятни сцени по трибуните съпътстваха футболната среща между отборите на “Сливен 2000” и “Добруджа” на 21 април. Агитките на двата отбора стигнаха и до ръкопашен бой след като привържениците на домакините провокираха пристигналите за мача 30-тина фенове на добричкия клуб. Повод за грозните гледки стана запалването на едно от знамената на тифозите на “Добруджа”. Докато агитката на гостите следеше двубоя на терена фен на “Сливен 2000” се промъкна зад сектора за гости и подпали едно от разпънатите знамена. Част от жълто-зелените ултраси реагираха на провокацията, напуснаха “клетката” за гости и тръгнаха към сектора на домакините. Разправията между феновете продължи няколко минути без сериозни последици. Малко след това обаче привържениците на “Сливен 2000” отново се промъкнаха зад сектора за гости и започнаха да замерят с камъни тифозите на добричкия клуб. Един от привържениците бе уцелен в главата и загуби съзнание за секунди. Това бе достатъчно, за да разпали духовете и да доведе до стълпотворение. Част от местните фенове се приближиха до оградата, разделяща двете агитки и привържениците започнаха да си разменят удари. Едва след като мелето започна, общинската охрана на стадион “Хаджи Димитър”, която бе наета за опазването на реда се намеси и опита да раздели биещите се фенове. Разправиите, съпътствани от юмручни удари обаче приключиха едва след намесата на полицията.
Остава въпросът защо охраната на стадиона допусна привърженици на “Сливен 2000” да минат зад сектора на гостите и защо не реагира адекватно още при първата провокация, а допусна да се стигне и до размяна на юмруци.
ultra_voin

Мнение  Tue Apr 24, 2007 12:24 pm Отговорете с цитат

Камъни и бутилки летят в Сливен

Ударен е фен от Добрич, домакините отричат за инцидента

Голям екшън се разигра на стадион "Хаджи Димитър" в Сливен. В него участваха агитките на местния отбор и Добруджа. Местните обстрелвали гостите с камъни и бутилки. Резултатът е един ранен. В агитката на Добруджа бе и журналистът от Канал 3 и Тв Добруджа Димитър Узунов. Той разказа за случилото се.
- Още от началото феновете на Сливен започнаха да обиждат и хвърлиха няколко кутии бира по нас - обясни Узунов. - Замеряха ни и с камъни, страшното стана в 75-ата мин. Тогава фенове на домакините запалиха едно от знамената ни. Нашите опитаха да изгасят огъня, но бяха обстрелвани с камъни.
Един от тях ударил в гръб Светльо С., който паднал на земята.
- Притичах до линейката - продължи разказа си Узунов. - Учудващо медицинските лица ми казаха, че не мога да им давам заповеди и боят между агитките не ги интересува.
На помощ се притекли полицаи, които повикали линеsйка.
Думите на журналиста потвърди и изпълнителният директор на Добруджа Роман Георгиев.
- Феновете се събраха пред съблекалнята. Аз и човек от щаба на Сливен преградихме вратата и ги спряхме да нахлуят и да се саморазправят с футболистите - каза Георигев.От Сливен отрекоха подобен инцидент. В полицията няма задържани, в болницата също не е оказвана помощ на фен от Добрич. Президентът на клуба Йордан Лечков също отрече информацията, която разпространиха от Добруджа.

Величко Жечев
Камен Станчев

7 Дни Спорт
ultra_voin

Мнение  Tue Apr 24, 2007 12:50 pm Отговорете с цитат

Imam samo edin vapros.na kogo be6e neobxodimo da stava taka?
vanio

Мнение  Tue Apr 24, 2007 1:06 pm Отговорете с цитат

Аз не съм казал ,че подкрепям това което е станало ,защото оня ден беше в Сливен ,но догодина ще е в добрич или някаде другаде кадето няма да има още 1000 човека да ти помогнат.И на тоя който им запали знамето мога да кажа ,че постъпката му беше много селска без да се убижда ,защото и те са плащали за тва знаме.На никой няма да му е хубаво да съберете утре пари да направите знаме и да ви го запалят нали така?Обаче и самото устройство на стадиона не е хубаво просто не трябва да се позволява на хора от Сливен да минават покрай клетката.Който иска да влиза в нея част на стадиона да отварят другите входове.Аз да попитам оправителите на стадиона толкова ли беше трудно да отворят входовете от към парка ,защо те бяха заключени?Защо пренасочиха целия поток точно през него вход след като се знаеше ,че ще има гостуваща агитка и ,че може да стане нещо такова защо защо защо?Май станаха много защота.И накрая ще кажа само едно винаги съм бил против боят по стадионите ,защото мисля ,че повечето отиват да си изкарат добре ,а не да се направи някой меле и нищо не ти гарантира ,че няма точно теб да те ударят с нещо и това да е последното нещо което си направил през живота си.
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Tue Apr 24, 2007 3:35 pm Отговорете с цитат

vanio написа:
Аз не съм казал ,че подкрепям това което е станало ,защото оня ден беше в Сливен ,но догодина ще е в добрич или някаде другаде кадето няма да има още 1000 човека да ти помогнат.И на тоя който им запали знамето мога да кажа ,че постъпката му беше много селска без да се убижда ,защото и те са плащали за тва знаме.На никой няма да му е хубаво да съберете утре пари да направите знаме и да ви го запалят нали така?Обаче и самото устройство на стадиона не е хубаво просто не трябва да се позволява на хора от Сливен да минават покрай клетката.Който иска да влиза в нея част на стадиона да отварят другите входове.Аз да попитам оправителите на стадиона толкова ли беше трудно да отворят входовете от към парка ,защо те бяха заключени?Защо пренасочиха целия поток точно през него вход след като се знаеше ,че ще има гостуваща агитка и ,че може да стане нещо такова защо защо защо?Май станаха много защота.И накрая ще кажа само едно винаги съм бил против боят по стадионите ,защото мисля ,че повечето отиват да си изкарат добре ,а не да се направи някой меле и нищо не ти гарантира ,че няма точно теб да те ударят с нещо и това да е последното нещо което си направил през живота си.

Napalno sam saglasen s teb.No niama kakvo da govorim,za6toto ve4e vsi4ko e minalo.No me e qd,za6toto predi godina otidoxme 4 4oveka v Dobri4 i xorata se darjaxa s nas mnogo dobre.Razvedoxa ni i pixme bira.Niama6e problemi,i kakto se vijda i te ne biaxa do6li da praviat zylymi.No kakto i da e vsi4ko e minalo.
The Devil
Admin

Местожителство: Las Venturas

Мнение  Tue Apr 24, 2007 6:54 pm Отговорете с цитат

ultra_voin написа:
Камъни и бутилки летят в Сливен

Ударен е фен от Добрич, домакините отричат за инцидента

Голям екшън се разигра на стадион "Хаджи Димитър" в Сливен. В него участваха агитките на местния отбор и Добруджа. Местните обстрелвали гостите с камъни и бутилки. Резултатът е един ранен. В агитката на Добруджа бе и журналистът от Канал 3 и Тв Добруджа Димитър Узунов. Той разказа за случилото се.
- Още от началото феновете на Сливен започнаха да обиждат и хвърлиха няколко кутии бира по нас - обясни Узунов. - Замеряха ни и с камъни, страшното стана в 75-ата мин. Тогава фенове на домакините запалиха едно от знамената ни. Нашите опитаха да изгасят огъня, но бяха обстрелвани с камъни.
Един от тях ударил в гръб Светльо С., който паднал на земята.
- Притичах до линейката - продължи разказа си Узунов. - Учудващо медицинските лица ми казаха, че не мога да им давам заповеди и боят между агитките не ги интересува.
На помощ се притекли полицаи, които повикали линеsйка.
Думите на журналиста потвърди и изпълнителният директор на Добруджа Роман Георгиев.
- Феновете се събраха пред съблекалнята. Аз и човек от щаба на Сливен преградихме вратата и ги спряхме да нахлуят и да се саморазправят с футболистите - каза Георигев.От Сливен отрекоха подобен инцидент. В полицията няма задържани, в болницата също не е оказвана помощ на фен от Добрич. Президентът на клуба Йордан Лечков също отрече информацията, която разпространиха от Добруджа.

Величко Жечев
Камен Станчев

7 Дни Спорт

Това е смешно! 1-во аз поне видях само 1 бутилка да прелита през стадиона и тя беше когато феновете им навлязоха в нашия.Вярно ние си бяхме в нашия край, ама пак гледахме през цялото време.Каманаци започнаха да хвърчат от лагера на Добруджа като се приближихме на 800 метра от тях.Някой замисля ли се , ако някой от тях беше уцелил нас?

Изкараха, че фен бил запалил знамето.... само ще са някой мангали, или тези които бяха наречени "цигани" при влизането си в стадиона(това не са фенове, а публика- те симпатизират не на Сливен а на ЦСКА,ЛЕвски, Челси и др. , и са отговорили на провокацията).

Странно, е че Доброджа са много чисти в тази ситуация.

Замислете се защо стана така.... Ние водим в резултата.... не бяхме изнервени... и въпреки това се бием с тях и им палим знамето? Явно са били провокирани тези момчета които са го направили...

За линейката.... и аз чух подобно нещо, ама не съм сигурен.

Ако си бяха седяли кротко това нямаше да им се случи, не че им стана нещо де.... можеше още повече да изядат;.

Вече не са добре дошли на нашия стадион!

П.с. Галене, ти винаги ще си добре дошъл при нас, още повече , че си лидера в групата, и най-старото "куче" в нея Smile Двамата с тебе сме били единствените хора които сме викали на мач, но това не ни е притеснявало и спирало.Така, че станалото станало, съжалявам, че не беше на мача, за да видиш точно какво се случи.Айде Cool
Върнете се в началото
OCB
A.C.A.B.

Местожителство: LOST

Мнение  Wed Apr 25, 2007 1:00 pm Отговорете с цитат

Awe momcheta hubavo li vi beshe da vi narishat cigani i selqni????
Na nikoi ne my e hubavo taka che vsichki trebva da imat RESPECT ot nashata agitka i publika !!! Vsichki sme za sliven! taka che neka da ne izdrebnqvame ako obichate !!
Shtoto po princip nie ne vi poznavame taka da se kaje na jivo!
no kakto se narichate AGITKATA NA SLIVEN , sliven e za vsichki nas ne samo za vas a mnogo darja da se zapoznaq s ultra_voin na jivo ako e vazmojno!Abe brat ako tebe te bqha nacepili kratynata teq dobrudjanski svine makar i da ne te poznavame mnogo qsno s\che shte te zashtitim i she im smajem mutrite!
Neka vsichki znaqt che koito doide v sliven trebva da ima RESPECT ot nas nie sme ZA SLIVEN!!!!

DOWN TOWN RULEZ!!!
FORZA SLIVEN Box
Върнете се в началото
rupi

Мнение  Fri Oct 19, 2007 9:21 pm Отговорете с цитат

Цензурирано!

От адинистратора:

Ако смяташ да караш така, само с простотии във форума, следващата стъпка е бан!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете Часова зона GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!