<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Transporta za Fenovete na OFK Sliven 2000

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
OCB
A.C.A.B.

Местожителство: LOST

Мнение  Mon Sep 10, 2007 4:44 pm Отговорете с цитат

Momcheta dnes razgovarqh sas Koceto i Georgi!Na nqkoi moje da my govorqt neshto tezi imena na drygi ne Smile.Iskam da vi kaja che za vseki gostuvash mach na Sliven shte ima osigoren 40mesten Avtobus!!!
Vsichki koito se interesyvat za gostyvaniqta na sliven neka da se obrashtat kym men ili ultra_voin za poveche informaciq!Cenata na sledvashtata ekskurziq do Benkovski e 13lv otivane i vrashtane.Sled kato veche reshihme problema sas transporta sega ostava da napalnim i reisa,kolkoto poveche hora tolkova po evtino.Taka che ako ima zainteresyvani za gostyvaneto na Sliven Vs Benkovski neka se svarjat s men ili Galen!
Moq telefon e 0886587676 Georgi!
Nadqvam se shte ima mnogo jelaeshti sled kato problema s transporta e reshen!

STOP POLICE BRUTALITY
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LqNkAtaA

Местожителство: SliVeN

Мнение  Wed Nov 14, 2007 2:18 pm Отговорете с цитат

аз сам малак ама мн искам поне един пат да отида някаде наванка с агитка на сливен и долу горе колко хора са разбрах че излизало по евтино Sad Sad Smile Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ultra_voin

Мнение  Thu Dec 20, 2007 2:37 am Отговорете с цитат

Така.Сега гледам как всеки си слага некав символ на отбора ни.И ми е много чудно колко хора биха дошли на мач,ако организираме превоз до Каварна и Смолян.Колко от вас псевдо фенове биха дошли на мач или чакайте на гостуване.Айде нали всеки от вас иска А група или като влезем в А група да сме като Беласица и марек,отбор без фенове и публика.
Опа извинете,има много време до мача в Каварна и Смолян и от сега не можете да кажете със сигурност.Даже и недейте да казвате ние ще сме 3-ма там.И знаете ли за вас остава срама,че сте фенове само пред компа и пред мониторите,защото намерихме превоз и ако не беше Гаргата с неговите хора,едвали щяхме да идем и на единственотото си гостуване като фенове.ДЕРЗАЙТЕ ИНТЕРНЕТ ФЕНОВЕ.
Навсякъде малко,но винаги с вас и винаги верни до гроб.Малко,но качествени.НИЕ СМЕ ВОЙВОДИТЕ ОТ СЛИВЕН ВСИЧКО ДРУГО Е БОКЛУК.
plamen
Гост

Мнение  Thu Dec 20, 2007 2:39 am Отговорете с цитат

ultra_voin написа:
Така.Сега гледам как всеки си слага некав символ на отбора ни.И ми е много чудно колко хора биха дошли на мач,ако организираме превоз до Каварна и Смолян.Колко от вас псевдо фенове биха дошли на мач или чакайте на гостуване.Айде нали всеки от вас иска А група или като влезем в А група да сме като Беласица и марек,отбор без фенове и публика.
Опа извинете,има много време до мача в Каварна и Смолян и от сега не можете да кажете със сигурност.Даже и недейте да казвате ние ще сме 3-ма там.И знаете ли за вас остава срама,че сте фенове само пред компа и пред мониторите,защото намерихме превоз и ако не беше Гаргата с неговите хора,едвали щяхме да идем и на единственотото си гостуване като фенове.ДЕРЗАЙТЕ ИНТЕРНЕТ ФЕНОВЕ.
Навсякъде малко,но винаги с вас и винаги верни до гроб.Малко,но качествени.НИЕ СМЕ ВОЙВОДИТЕ ОТ СЛИВЕН ВСИЧКО ДРУГО Е БОКЛУК.

Братле аз вече ще бъда на всеки мач 100% е сигурно уредих се да пътувам с отбора с техния автобус.Мене ме бройте
Върнете се в началото
bijutera

Местожителство: Sliven CiTy

Мнение  Thu Dec 20, 2007 9:39 am Отговорете с цитат

да се съберем повечко хора на гостуванията в смолян и каварна , а и въобще... отбора все пак се бори за А група ! от сумати години не сме играли в "майсторската" група и сега като имаме тази възможност трябва да ги подкрепим и догодина заслужено да очакваме мачове с именити съперници !

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
mecho

Мнение  Thu Dec 20, 2007 12:15 pm Отговорете с цитат

SAMO SLIVEN Smile Smile Smile Smile

Последната промяна е направена от mecho на Thu Dec 20, 2007 3:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете Часова зона GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!