<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Шалове и знамена!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ShTaMsY

Мнение  Wed Apr 07, 2010 5:45 pm Отговорете с цитат

Хора вижте какво направих на мача с ЦСКА ще го изкарам http://technomen.aha.bg/photo.php?show=11
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
MachkaiSliven

Мнение  Wed Apr 07, 2010 6:26 pm Отговорете с цитат

Браво - добра идея и реализация ! Винаги е хубаво, когато някой от феновете поема такава инициатива !
Войводите в атака ! Flag

Мнение  Wed Apr 07, 2010 6:34 pm Отговорете с цитат

zamislqm sa da si kupq i sin plat i da se probvam da u6iq takova karirano oranjevo i sinio zname
Върнете се в началото
Jorko

Местожителство: Сливен

Мнение  Wed Apr 07, 2010 9:19 pm Отговорете с цитат

Браво много добре изглежда! Wink
slavmaster
Администратор

Мнение  Fri Oct 14, 2011 6:37 pm Отговорете с цитат

в разговор с капитана на ОФК.Сливен,Мирослав Миндев сподели че има идея да съберат средства за подарък на агитката под формата на знаме или транспарант....по късно ще зная и дали ще се осъществи идеята коят от мрална гледна точка е отлична мисля за най верните фенове.
ultra_voin

Мнение  Fri Oct 14, 2011 7:01 pm Отговорете с цитат

След като към тениските на агитката имаше,що годе интерес,впоследствие се реши да се направят и шалове.Скоро ще са готови и проектите...
fena

Мнение  Sat Oct 15, 2011 8:58 pm Отговорете с цитат

ultra_voin написа:
След като към тениските на агитката имаше,що годе интерес,впоследствие се реши да се направят и шалове.Скоро ще са готови и проектите...
коя агитка за тази на добруджа ли която направи за смях нашата що ви са шалове и знамена като търтите да бягате и то на нашия стадион смешни сте по добре отивайте при семкаджиите те ще ви пазят РЕЗИЛ
Върнете се в началото
fena

Мнение  Sat Oct 15, 2011 9:25 pm Отговорете с цитат

fena написа:
ultra_voin написа:
коя агитка за тази на добруджа ли която направи за смях нашата що ви са шалове и знамена като търтите да бягате и то на нашия стадион смешни сте по добре отивайте при семкаджиите те ще ви пазят РЕЗИЛ
и друго каде ви е сектора
криете се там на сянка но много милеете за отбора а нямате 3лв. за да станете спонсор на отбора другите агитки така ли влизат на стадионите си циркаджии
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Sat Nov 05, 2011 7:34 pm Отговорете с цитат

Знаеш ли,драги ми смехурко...много си мислех дали да ти отговоря и вече го правя...Кой си ти,че да ни казваш дали сме бягали или не,кой си ти,че да ни съдиш и да определяш нещо за нас...никой,за нас ти си никой и такъв ще си останеш.Кой си,ти че да говориш за другите агитки,нима си видял по-далеко от носа си,че да приказваш?Искаш и ние да отворим фонд,като други агитки-"Фонд уредба за Трибуна Изток", "Фонд Сектор Б",тогава смехурко ти ще дадеш ли пари?Искаш ли и ние да имаме екскурзия до Варна за 3лева,заедно с билета за мача,всичко платено от клуба,като самият билет е 3 лева,искаш ли?Искаш ли да поискаме 8 хилки от клуба за хорео,искаш ли?Като не знаеш за другите агитки,млъкни,че и без това си тъп...Като не знаеш,че сме обиколили страната за Сливен с наши пари,не говори,като не знаеш,че сме си делили от залъка за знамена,шалове,тениски,факли и димки,гостувания-недей да говориш,смешник,ясно ли ти е.Омръзнало ми е от форумни хулигани и мишоци,които само съдят,а не са направили нищо креативно.
Да избягахем и какво?Преди години във Варна не избягахме и загубихме знаме в неравен бой...така че,трай си боклук или ако имаш да казваш нещо кажи го в лицето на момчетата,като си много отворен.Да видим тогава,кой как ще бяга или може да си поредния гъзар,който ще заплашва агитката с мутри,тръби и побоища...Вземи помисли какво си направил ти,преди да съдиш и да говориш на хората.И знаеш ли,ти си по-смешен и от нас,защото ние поне не се крием зад никове,ходим на всеки мач и си държим зад отбора.
Дерзайте си всички пред мониторите и се радвайте на Левски,Цска,Барса и всякакви други знайни и незнайни отбори...
fena

Мнение  Sat Nov 05, 2011 9:19 pm Отговорете с цитат

ultra_voin написа:
Знаеш ли,драги ми смехурко...много си мислех дали да ти отговоря и вече го правя...Кой си ти,че да ни казваш дали сме бягали или не,кой си ти,че да ни съдиш и да определяш нещо за нас...никой,за нас ти си никой и такъв ще си останеш.Кой си,ти че да говориш за другите агитки,нима си видял по-далеко от носа си,че да приказваш?Искаш и ние да отворим фонд,като други агитки-"Фонд уредба за Трибуна Изток", "Фонд Сектор Б",тогава смехурко ти ще дадеш ли пари?Искаш ли и ние да имаме екскурзия до Варна за 3лева,заедно с билета за мача,всичко платено от клуба,като самият билет е 3 лева,искаш ли?Искаш ли да поискаме 8 хилки от клуба за хорео,искаш ли?Като не знаеш за другите агитки,млъкни,че и без това си тъп...Като не знаеш,че сме обиколили страната за Сливен с наши пари,не говори,като не знаеш,че сме си делили от залъка за знамена,шалове,тениски,факли и димки,гостувания-недей да говориш,смешник,ясно ли ти е.Омръзнало ми е от форумни хулигани и мишоци,които само съдят,а не са направили нищо креативно.
Да избягахем и какво?Преди години във Варна не избягахме и загубихме знаме в неравен бой...така че,трай си боклук или ако имаш да казваш нещо кажи го в лицето на момчетата,като си много отворен.Да видим тогава,кой как ще бяга или може да си поредния гъзар,който ще заплашва агитката с мутри,тръби и побоища...Вземи помисли какво си направил ти,преди да съдиш и да говориш на хората.И знаеш ли,ти си по-смешен и от нас,защото ние поне не се крием зад никове,ходим на всеки мач и си държим зад отбора.
Дерзайте си всички пред мониторите и се радвайте на Левски,Цска,Барса и всякакви други знайни и незнайни отбори...
не виждам да сам нарекал псевдо фен като теб боклук или мухльо нали но явно каквато ти е културата такава ти е и смелоста видях те бързо бягаше и то на нашия стадион извинявам се вие не бяхте на стадиона вие гледате мача на аванта щото има 3лв за биричка а няма за билетче нали и ако искате да ви направим платена агитка да ви сабираме парички .и защо аз да се изправям срещо вас какво ще правим видях ви бяхте най-малко 10 а те някви скромни 4 хлапета но със самочувствие на истински фенове и резултата беше трагичен за вас и най вече за теб драги ми смехурко.и помни не всичко е пари трябва да имате сърца и да туптят в гърдите а не в гащите и в петите
Върнете се в началото
fena

Мнение  Sat Nov 05, 2011 10:12 pm Отговорете с цитат

slavmaster написа:
един познат си продава тъпана........ще ми даде снимки и цена за да ги поствам тук!
слави що се мъчиш да направиш нещо за тези големи фенове обещаи им един банкет и са забравили отбора не се познаваме що за българи сме а ти си трагнал да молиш този и онзи да се скалъпва нещо макар и да знам че е само за добро
Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Sun Nov 06, 2011 12:53 am Отговорете с цитат

Колеги много пъти сме били свидетели на подобни провокации и спор-кой фен,кой е истински фен и.т.н.
От както аз съм потребител на този сайт в частност Администратор резултата от подобни ,,дебати" са наложен БАН за някого,тъй като се прекрачва добрия тон,но съм забелязъл че винаги се случва нещо позитивно (изготвяне на знамена,транспаранти,организиране на срещи на феновете ,създаване на "живинка" и.т.н),надявам се сега да се случи само второто.....
Всеки има право да се изкаже и да сподели какво мисли защото тук е мястото ,нали е форум.Друг е въпроса че тук сме се страли освен да се намираме на приказка да създаваме и нещо позитивно,така че не е лошо да впрегнете обща енергия в полза на любимия отбор,аз както винаги ако мога ще помагам. cheers
ultra_voin

Мнение  Sun Nov 06, 2011 3:53 pm Отговорете с цитат

Да ти кажа,аз като гледам как пишеш ти,едва ли имаш някаква култура.А и явно не си четеш,което пишеш,щом можеш ти да обиждаш,тогава и аз ще обиждам...Това какъв е бил резултатът за мен и за момчетата си е чисто наш проблем,не твой.Щом за теб,хората,които дават пари за горе изброените неща,са псевдо фенове,тогава ми е интересно кои са феновете,искам да ми отговориш,точно на този въпрос?И ние винаги сме казвали,че не искаме да сме платена агитка,но ти явно си правиш някакви твои изводи-аз ти направих сравнение с феновете на всички отбори в България,как точат пари от клуба за всичко,но ти явно не си ме разбрал...И само да ти кажа,че не стоим заради 3 лева на строежа,а защото там може да си пием бирата и от време на време да си палим нещата,защото като лумне нещо на трибуните и имаме прибрани,задържани и прочие...затова сме там..Wink
И последно,не се мъча да се оправдая,че сме драснали-то няма какво да се оправдавам,подразни ме факта,че си поредният,който само може да критикува,а не е креативен.И да питам,кога сме искали банкет,кога са ни дали на нас нещо на аванта,че говориш,тези неща за банкети и прочие?
fena

Мнение  Sun Nov 06, 2011 7:23 pm Отговорете с цитат

ultra_voin написа:
Да ти кажа,аз като гледам как пишеш ти,едва ли имаш някаква култура.А и явно не си четеш,което пишеш,щом можеш ти да обиждаш,тогава и аз ще обиждам...Това какъв е бил резултатът за мен и за момчетата си е чисто наш проблем,не твой.Щом за теб,хората,които дават пари за горе изброените неща,са псевдо фенове,тогава ми е интересно кои са феновете,искам да ми отговориш,точно на този въпрос?И ние винаги сме казвали,че не искаме да сме платена агитка,но ти явно си правиш някакви твои изводи-аз ти направих сравнение с феновете на всички отбори в България,как точат пари от клуба за всичко,но ти явно не си ме разбрал...И само да ти кажа,че не стоим заради 3 лева на строежа,а защото там може да си пием бирата и от време на време да си палим нещата,защото като лумне нещо на трибуните и имаме прибрани,задържани и прочие...затова сме там..Wink
И последно,не се мъча да се оправдая,че сме драснали-то няма какво да се оправдавам,подразни ме факта,че си поредният,който само може да критикува,а не е креативен.И да питам,кога сме искали банкет,кога са ни дали на нас нещо на аванта,че говориш,тези неща за банкети и прочие?
добре мисля че всеки е прав за себеси и не смятам да навлизам в излишни диспути щото всеки си тълкува писанията както му утърва но помислете си за толкова години колко сте били и колко сте сега ако сте същата бройка истински фенове и няма разрастване това не е много добре
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Sun Nov 06, 2011 8:51 pm Отговорете с цитат

Няма лошо от диспут,стига да пазим нормалният тон..SmileАз не казвам,че само ние сме истински фенове,напротив,всеки е фен на отбора,щом отделя от времето си да ходи на стадиона.
Иначе за другото,не знам защо нямаме никакво разрастване,много пъти сме го говорили и си го обясняваме,че просто хората са различни в Сливен.Ние никога не сме били много-повече от 20-30 човека не сме били.Не знам,защо е така,като сме правили и артикули и хореота с цел да привлечем хора.През годините много пъти се опитвахме да говорим с клуба,но нищо и никой не ни обърна внимание,само Дуци,защото със Слав го "тормозехме" по телефона.Винаги съм казвал,че сме отворени за предложения и идеи,с които да се разрастнем и ние и да се подобри подкрепата към отбора.
И да нямаме сектор,защото заради клуб,полиция и какво ли не-мислиш ли,че ние не искаме да сме си в сектора?
Абе дълго е за обясняване,но недей да говориш неща,че сме ходили само като е безплатно,защото не е вярно,ходим и на гостувания,които си ги плащаме ние,всичко сами си правим и си плащаме,не сме искали никой да ни плаща,така че,това за безплатното изобщо не е вярно.
Както и това за сектора,което ти казах също си е истината...
Айде живи и здрави и това е,а за бягането,ще си изчистим името не се тревожи...
cheers cheers
slavmaster
Администратор

Мнение  Sun Nov 06, 2011 9:03 pm Отговорете с цитат

ULTRA Вие вляхохте ли в контакт с диктора,бях дал номера на GRSG,говорих с човека иска да помага,да се видите на кафенце и да поговорите,иска да има съспенс между агитка и диктор?

Последната промяна е направена от slavmaster на Sun Nov 06, 2011 10:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
rupi

Мнение  Sun Nov 06, 2011 9:32 pm Отговорете с цитат

Пичове, истината според мен е липсата на пари за реклама на отбора. Вие скоро виждали ли сте афиш за някой предстоящ мач !? Дори на селските мачове по селата разлепват афиши. И не е само в това проблема. Я да хванат десетина момиченца по центъра и разни други места да раздават флайери, я едно фен магазинче да има, я едно фен барче, я някой други работи и след време може феновете да са повече. Ама най-вече трябва и представяне на отбора, защото и най-добрата реклама не може да ме върне да гледам ония трагични мачове от А група.
Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Sun Nov 06, 2011 10:29 pm Отговорете с цитат

съгласен съм ,но и съм съгласен с това че това е ясно и на президента на отбора а а защо не го прави,вече сам всеки да си го тълкува..

П.С Темата е интересна но мисля да не пишем точно в този раздел "шалове и знамена"......

Предлагам в тема "агитката на Сливен" или "Фенклуб" в същия раздел ФЕНОВЕТЕ .
kontraiv

Местожителство: sliven

Мнение  Mon Nov 07, 2011 11:49 am Отговорете с цитат

Здравейте, аз съм един от ония инвалиди дето са все на пистата и гледам от близо.За шалчета и знамена клуб или кафене просто е задължително.Аз съм малко по голям от младите фенове които са настадиона ,но преди когато Сливен играеше в А група имаше голяма публика ,която придружаваше отбора из страната.,а сега ходеха до 10 човека..Мисля че дългото отсъствие от А група, а бързото отново отпадане отдръпна доста хора.Колкото за магазинччче просто хората няма да си купят нищо,няма върли фенове които да отделят 50 - 100 за екипи ,фанелка или шалчета.Ще ме питате от къде зная, ами първата година продаваха с билетите и колко си купиха може би до 10 шалчета, и аз не съм купил моето ами ми го подариха на един мач.
Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Sat Mar 01, 2014 3:35 pm Отговорете с цитат

здравейте, някой знае ли къде са знамената и транспаранта?
silniq

Мнение  Mon Mar 10, 2014 12:34 pm Отговорете с цитат

За този транспарант ли говориш:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=194191983935413&set=pb.180150942006184.-2207520000.1394443786.&type=3&theater
slavmaster
Администратор

Мнение  Mon Mar 10, 2014 6:54 pm Отговорете с цитат

и за този, каквото пазите съберете го всичко на едно място, скоро ще са Ви нужни ! Smile
silniq

Мнение  Tue Mar 11, 2014 1:28 pm Отговорете с цитат

Можеш ли да разясниш малко? Razz
slavmaster
Администратор

Мнение  Tue Mar 11, 2014 8:11 pm Отговорете с цитат

В четвъртък или най - късно петък очаквайте новини! С модераторите,представителите на двете фракции, Войводи Сливен и Сливен Закон, както и собственика на сайта, сме на среща от която ще получите новини. Като за начало моля, съберете транспаранта Обичай Сливен, Сливен Закон, Хаджи Димитър и каквито знамена имате. Нека бъдат на едно място, моля!
berbatov__86

Мнение  Sun Mar 30, 2014 11:42 pm Отговорете с цитат

Какво стана на срещата?
Върнете се в началото
Мартин

Мнение  Tue May 20, 2014 12:59 am Отговорете с цитат

От къде мога да си купя шал на ОФК Сливен?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете Часова зона GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Страница 12 от 12

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!