<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

ЛЕЧКОВ ДО КОГА ЩЕ ХАБИШ ДЕЦАТА НА СЛИВЕН??????
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Детско-юношеска школа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Hristov75

Мнение  Tue Feb 16, 2010 6:10 pm Отговорете с цитат

Г-н Лечков до кога мислиш да хабиш децата на Сливен??? Г-н Лечков това вече е безхаберие, граничещо с престъпление.Ти убиваш талантите на Сливен.Времето минава до кога ще те чакаме да направиш нещо с тази ДЮШ ???
Какъв е този Коцито дето отговаря за клуба и дето ще казва какво да става в него???Този дето продаваше банани на пазара преди години и този който не стана ФУТБОЛИСТ по простата причина че е некадърен,този човек ще води треньори и ще ги назначава да тренират децата.Махни го този нека да се занимава с фирмите и да остави стадиона и школата на мира.Лечков то не става само да взимаш готови младежки национали (колко са за националния всички виждат).Направи нещо намери треньори които МОГАТ.Има такива във Сливен и хората ги знаят.
НАПРАВИ НЕЩО ЛЕЧКОВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
football_kid

Местожителство: Сливен

Мнение  Tue Feb 16, 2010 8:39 pm Отговорете с цитат

Радвам се,че има и други хора които виждат всички тези безобразия които стават в тази детско-юношестка школа,но си мисля,че това е глас в пустиня който никой нито ще чуе нито ще се трогне.Много деца се отвратиха от всички глупости които се случват в тази школа и се отказаха да тренират въобще само една много малка част продължиха да се занимават с футбол в други сливенски футболен клуб.Крайно време е да се сложи край на експериментите с децата които обичат футбола и искат да тренират,да в Сливен има много добри треньори но според експертната оценка на супер специалиста Коста Петков те не са за ОФК Сливен и за това трябва да се викат анонимници от Хасково и Елхово или да оставят да работят с най малките таланти безхаберници като Тодор Тодоров и Стоян Качаров като особенно за втория това си е чисто престъпление към децата.Не зная дали г-н Лечков чете този форум но ако има хора от които зависи и ги боли за детско-юношестката школа на ОФК Сливен нека да доведат до неговото знание за всички безобразия които стават в тази школа и вината за всичко това е треньорите които работят в тази ДЮШ.
Върнете се в началото
татяна

Мнение  Fri Feb 26, 2010 3:33 pm Отговорете с цитат

ДЮШ на ОФК Сливен е под всякаква критика.ЛЕЧКОВ,ти опропасти не само града ни,но и децата ни.Създаде база за милиони,източи нас данокоплатците,за да негнездеш некадарни треньори и управници.Отвори си очите Лечков,какви хора са около теб и спорта!Нима невиждашили, неходиш по тренировки или си затваряш очите???Назначил си некадърни,нереализирали се бивши футболисти-гладни мишки като треньори и управляващи.Те дори с децата ни неумеят да общуват.Държанието им е обиждащо и подценяващо.Подхода им към децата е нулев.От деца надъхани да спортуват,желаещи да тренират треньори и управници като Йоргов,Качаров,Коста, Дойчев и др.направиха деца мразещи футбола,спорта и "красивият"ни град като цяло.Това ли успя да постигнеш с децата на Сливен?Огледай се Лечков,в града има кадърни хора ,не само чорбари и наркомани.Вземи се здраво в ръце и направи от децата ни спортуващи деца,а не идиоти.Вземи пример от твои колеги.Не чупи крилата на децата ни!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Jorko

Мнение  Fri Feb 26, 2010 8:10 pm Отговорете с цитат

Ами да ДЮШ е под всякаква критика, та той ако беше добре от него нямаше да излязат Ивайло Петров, Димо Бакалов, Петър Стоянов, Живко Динев, Станислав Радев, Явор Иванов, Георги Петков, Евгени Караманов, Иван Коконов, Явор Въндев, Мирослав Марков, Миро Миндев, Иван Стоянов, Георги Терзиев и много др. Така е ДЮШ е под всякаква критика!

Последната промяна е направена от Jorko на Fri Feb 26, 2010 11:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
marto135

Мнение  Fri Feb 26, 2010 8:17 pm Отговорете с цитат

Jorko написа:
Ами да ДЮШ е под всякаква критика, та той ако беше добре от него нямаше да излязат Ивайло Петров, Димо Бакалов, Петър Стоянов, Живко Динев, Станислав Радев, Явор Иванов, Георги Петков, Евгени Караманов, Иван Коконов, Мирослав Марков, Миро Миндев, Иван Стоянов, Георги Терзиев и много др. Така е ДЮШ е под всякаква критика!

Смятай ако малко се пооправи ДЮШ Laughing Laughing Laughing
Bateto

Местожителство: Somewhere

Мнение  Fri Feb 26, 2010 9:15 pm Отговорете с цитат

Радвайте се че имаме поне, това много по-големи градове и това нямат

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Pavkata

Мнение  Fri Feb 26, 2010 9:45 pm Отговорете с цитат

Ами нашето парвнство започва на 6 март,а до сега нямаме 1 тренировка на терен това,какво е ? само на пистата и на малкото изкуствено Smile
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Fri Feb 26, 2010 10:50 pm Отговорете с цитат

А някаква такса да плащате? Другаде знам си плащат. Относно Лечков, че е чешит, чешит е ама абсолютно никой и нищо не може да оспори и да ми развива смехотворни теории и глупости. Фактите говорят! През 1998 г. фалира и прекратява своето съществуване! Ако не беше той съм убеден, че нямаше да имаме отбор не в окръжните, а изобщо нямаше да съществува футболен клуб в града тъй, че първо малко да се помисли и после да се приказва. Ама така е българина е недоволен от нищо и нищо не оценя свикнал е само да псува и да плюе наред.
Hristov75

Мнение  Sun Feb 28, 2010 2:25 pm Отговорете с цитат

Jorko
Момче не се бъркай.Не ги изброявай тези футболисти защото те са излязли повечето при други треньори.Никой не казва какво се строи казваме за управата на ДЮШ и треньорите в нея.Ти не гледаш ли Ринг и да чуеш за какво се ГОВОРИ само се ГОВОРИ.Кажи ми кои от треньорите в ДЮШ имат лиценз за това?
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Sun Feb 28, 2010 8:14 pm Отговорете с цитат

Hristov75 написа:
Jorko
Момче не се бъркай.Не ги изброявай тези футболисти защото те са излязли повечето при други треньори.Никой не казва какво се строи казваме за управата на ДЮШ и треньорите в нея.Ти не гледаш ли Ринг и да чуеш за какво се ГОВОРИ само се ГОВОРИ.Кажи ми кои от треньорите в ДЮШ имат лиценз за това?

Ти не си човека който да ми казва къде да се бъркам и къде не! Всеки има право на лично мнение, което може най свободно да изрази! Ти май не си на ясно с нещата, че в момента футболен клуб нямаше да съществува в Сливен ако не беше Лечков, тръгнал да ми приказва за лицензи и за ДЮШ. Laughing Laughing
Hristov75

Мнение  Sun Feb 28, 2010 9:04 pm Отговорете с цитат

Jorko
аз съм доста по напред от теб с това какво става в офк .а за ДЮШ не приказваи като не разбираш от футбол.Некога да си бил на стадиона да гледаш как тренират децата??? Да гледаш не само да минаваш от там.Ле1ков го познавам преди ти да знаеш че има играта футбол.така че запалянковците на си пишете другаде.ако небил тоз ако не ббил оня.то ако не беше някои то нямаше да има футбол.Като е Лечков шеф на офк Сливен сляп ли е какво става?
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Sun Feb 28, 2010 9:11 pm Отговорете с цитат

Хахаха ти сигурно не си излизал от Сливен голям капацитет ми се правиш и стига с тия глупости не се било работило, вижда се, че се налагат юноши при мъжете, почти всички групи на ДЮШ се представят на високо ниво от това само може да се види, че ДЮШ работи добре така, че няма смисъл от тази безсмислена тема!

Последната промяна е направена от Jorko на Sun Feb 28, 2010 10:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Hristov75

Мнение  Sun Feb 28, 2010 9:15 pm Отговорете с цитат

Jorko
я попитай pavkata да обясни каде тренират как тренират.Ако искаш може да питаш и други да ти кажат в какво се състои една тяхна тренировка и дали е нормално да се прави така.Ако искаш да правиш школа която да ти подхранва първия отбор не се прави така.Не може да чакаш че ще вземеш някой талант без пари от друга школа (вече готов) а нашето в Сливен да го ...............!
Те не стъпват на трева бе човек.Футбол се играе на терен с трева не на тартан на пистата за бягане или на корта.А за бягането което правят постоянно да не говорим.
Върнете се в началото
Hristov75

Мнение  Sun Feb 28, 2010 9:23 pm Отговорете с цитат

Jorko
Дуци е тук защото няма пари за добър треньор.Кои отбори вървят добре че не разбрах?Такъв смешен футбол няма.Като ви чета глупостите тук ми става смешно.Ти не знаеш как се води една тренировка на деца така че пиши другаде.
Те хората го казват как стоят нещата с детските школи.Я като ги разбираш работите кажи кой треньор от ДЮШ става?
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Sun Feb 28, 2010 9:51 pm Отговорете с цитат

И ми е много чудно ти мен познаваш ли ме или май си екстрасенс??????? Лечков бил го познавал преди да съм познавал футбола Laughing Laughing Laughing Laughing

Различните възрастови групи представят ли се на високо ниво в групите си ДА, елитната юношеска до 17 също. Юноши налагат ли се в мъжкия отбор ДА!

Така, че крайният извод е ДЮШ СЛИВЕН се представя на едно добро ниво за Бг футбола с това мисля, че темата се изчерпва и става безсмислена!

Няма смисъл да ми спориш повече, след като си некомпетентен! Изглежда си се регнал в сайта за да създаваш дразги и да плюеш по клуба, което тук не се толерира!
slavmaster
Администратор

Мнение  Sun Feb 28, 2010 10:52 pm Отговорете с цитат

колеги!!! моля да запазите добрия тон........тази тема ще я оставя въпреки че има недоволни и явно има защо,само че при първото обиждане или дразнене между потребители ще я заключа.........Припомням че тук преди всичко трябва да се толерираме,истината я излезе ,я не.........относно обръщенията към Лечков........съмнявам се да чете сайта ,така че вие си преценете дали си заслужава.......
Exclusive_boy

Мнение  Mon Mar 01, 2010 8:21 am Отговорете с цитат

Jorko написа:
Ами да ДЮШ е под всякаква критика, та той ако беше добре от него нямаше да излязат Ивайло Петров, Димо Бакалов, Петър Стоянов, Живко Динев, Станислав Радев, Явор Иванов, Георги Петков, Евгени Караманов, Иван Коконов, Явор Въндев, Мирослав Марков, Миро Миндев, Иван Стоянов, Георги Терзиев и много др. Така е ДЮШ е под всякаква критика!

Иван Коконов- няма нищо общо с школата на сливен
Евгени Караманов- няма нищо общо с школата на сливен
Георги Терзиев- няма нищо общо с школата на сливен
The Devil
Admin

Местожителство: Las Venturas

Мнение  Mon Mar 01, 2010 2:13 pm Отговорете с цитат

Jorko написа:
И ми е много чудно ти мен познаваш ли ме или май си екстрасенс??????? Лечков бил го познавал преди да съм познавал футбола Laughing Laughing Laughing Laughing

Различните възрастови групи представят ли се на високо ниво в групите си ДА, елитната юношеска до 17 също. Юноши налагат ли се в мъжкия отбор ДА!

Така, че крайният извод е ДЮШ СЛИВЕН се представя на едно добро ниво за Бг футбола с това мисля, че темата се изчерпва и става безсмислена!

Няма смисъл да ми спориш повече, след като си некомпетентен! Изглежда си се регнал в сайта за да създаваш дразги и да плюеш по клуба, което тук не се толерира!

Ти от кога стана спец , до преди 2-3 години тия дето най-много лаете тука не стъпвахте на стадиона, сега всичко знаете. Това , че дубъла примерно се представя добре, не значи че се тренира правилно... Онзи ден като Берое ни биха за пореден път.... Те загряват като правят разигравания, ние бягаме.... с бягане може да стигаме за 10 мин по Хайдушката, ама дргите отбори ще ни мачкат с техника. И Жорко.... прояви малко уважение.... нито си най-компетентния, нито най-разбиращия .

I'm looking for some alien toilet to park my bricks. Who's first?
Върнете се в началото
Hristov75

Мнение  Mon Mar 01, 2010 3:38 pm Отговорете с цитат

The Devil
За това говорим.Аз казвам че не се работи правилно в школата.Говоря за треньрите.Не казвам нищо за това което се строй.И повтарям децата трябва да тренират на трева.Pavkata правилно каза че на 6 започват първенството а те не са стъпвали на трева.Ако това е правилна подготовка.И после чакай да излезе нещо от офк.
Върнете се в началото
The Devil
Admin

Местожителство: Las Venturas

Мнение  Mon Mar 01, 2010 5:28 pm Отговорете с цитат

Разбирам те.... не може тренировките да се провеждат на изкуственото в Българка.... + че то е направено за обикновенните хора които искат да поритат, а е постоянно заето от трениращи млади момчета на ОФК.... при тази база, това си е срам!

I'm looking for some alien toilet to park my bricks. Who's first?
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Mon Mar 01, 2010 7:27 pm Отговорете с цитат

The Devil написа:
Jorko написа:

Ти от кога стана спец , до преди 2-3 години тия дето най-много лаете тука не стъпвахте на стадиона, сега всичко знаете. Това , че дубъла примерно се представя добре, не значи че се тренира правилно... Онзи ден като Берое ни биха за пореден път.... Те загряват като правят разигравания, ние бягаме.... с бягане може да стигаме за 10 мин по Хайдушката, ама дргите отбори ще ни мачкат с техника. И Жорко.... прояви малко уважение.... нито си най-компетентния, нито най-разбиращия .

Така значи на стадиона винаги си ходя и подкрепям отбора, ти не можеш да ми кажеш, че не ходя защото не си прав! Аз когато съм ходил на мачове на Сливен в началото на 90-те години, когато бяхме още в "А" група ме съмнява ти да си ходил, отделно няма да споменавам дербитата с Димитровград когато бяхме във "В" група. За уважението както виждаш спазвам добрия тон нито обиждам нито плюя, изразявам си най спокойно мнението. Относно Берое те нямат едно игрище свястно като хората, а деца 96, 97 набор примерно, първо трябва да се тренират на по малък терен, не може изведнъж на големия!

Последната промяна е направена от Jorko на Tue Mar 02, 2010 1:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Hristov75

Мнение  Mon Mar 01, 2010 10:39 pm Отговорете с цитат

Jorko
Еи за това говорим -а деца 96, 97 набор примерно, първо трябва да се тренират на по малък терен, не може изведнъж на големия!
как на малък терен ще тренират като след това излизат да играят на голям терен.Това го няма никъде по света.
Едно е да играеш на малки вратички и после е друго да излезеш на голям терен.То за това не могат да се ориентирът къде се намират като са на голямото игрище.
Няма да спорим повече няма смисъл.Абсолютно е грешна тренировката в ДЮШ.
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Mon Mar 01, 2010 11:52 pm Отговорете с цитат

Ами аз казах, че от начало се тренират на малък терен, ама както и да е и аз нямам намерение да споря повече всеки си има лично мнение и си го изразява. Wink
А тренировката дали е абсолютно грешна или не времето ще покаже! Ако е абсолютно грешна, както ти казваш ДЮШ ще започне да замаля силно и изобщо юноши няма да се налагат! Ако това стане ще те поздравя. Wink
terry02

Мнение  Wed Apr 14, 2010 7:57 pm Отговорете с цитат

От доста време искам да дойда на проби в отбора на Сливен,първоначално говорих с Г-н Дойчев,тогава времето беше лошо и се се отлагаше идването ми в Сливен и след това изгубих номера му,ако някой може да ми помогне,роден съм през 1992 година играя като защитник, или има някой играч от отбора на Сливен родени през 1992 година,ако може да ми помогне
Върнете се в началото
petraki

Мнение  Fri Apr 16, 2010 9:13 pm Отговорете с цитат

Нека и аз да изразя мнение.
Тренирам в школата на ОФК. Искам да кажа че повече от 80% от децата не са от Сливен. Става въпрос за юношите младша и старша. Който не ми вярва нека заповяда на стадиона и да провери.
Таа става въпрос за това, че се взимат деца от други школи които са научили основните понятия във футбола точно от тези други школи и от както са дошли в ОФК всичко си върви по инерция.
Не мога да кажа как се е работело преди , но аз съм от 1 година в школата и определено нещо е сбъркано. Основните тренировки са катерене на карандила, тренировки на кортовете (Българка, корта до долния терен, игрището на Империя) и фитнес. На терен се влиза когато : 1- не е валяло, 2- мъжете не тренират там, 3- не поливат , 4- не косят тревата , 5- не валират.
Сами си правете изводи кога се влиза на терен. Игрите на малки вратички изграждат други навици и после не се чудете защо децата не знаят къде се намират.
Едно допълнение. Мъжкия отбор беше направил 4 или 5 свясни тренировки на терен през цялата подготовка. Виждаме последствията .
Върнете се в началото
Hristov75

Мнение  Sat Apr 17, 2010 1:43 pm Отговорете с цитат

petraki - браво приятел всичко което казваш е самата истина и повече от истина.Базата се развива постепенно но треньори и тренировки няма никакво развитие,даже се върви надолу и то с доста голяма скорост.Не знам обаче тези който управляват ДЮШ са пълни некадърници.
Тези които са дошли научени долу горе на нещо от тук на татък започват да слизат надолу в обучението си.
Не знам какво трябва да стане за да се промени нещо или ще се кара така докато школата се затрие.
Ще стане така че след някой друга година тези които идват от долу деца ще бъдат изгонени и ще се доведат отново други от други градове и това ще си върви до безкрайност и то от некадърност на управляващите клуба.
Лечков много добре знае че в Сливен има МНОГО и то МНОГО КАДЪРНИ треньори който могат да помогнат но изглежда нему пука какво става и си гледа само парите как да изкара в повече.
И да допълня само че най-кадърните деца от Сливен бягат от ДЮШ докато е време и не е станало прекалено късно.
Върнете се в началото
Hristov75

Мнение  Sun Apr 18, 2010 4:49 pm Отговорете с цитат

petraki - забравих да ти кажа че тази велика тренировка "КАТЕРЕНЕ НА КАРАНДИЛА " е на великия майстор на спорта Лечков който си мисли че той като се е катерил на карандила едно време сега трябва и всички други да го правят,но не е на ясно че от това катерене там се получават контузии набиване на краката и разни такива.
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Sun Apr 18, 2010 7:40 pm Отговорете с цитат

Hristov75 написа:
petraki - забравих да ти кажа че тази велика тренировка "КАТЕРЕНЕ НА КАРАНДИЛА " е на великия майстор на спорта Лечков който си мисли че той като се е катерил на карандила едно време сега трябва и всички други да го правят,но не е на ясно че от това катерене там се получават контузии набиване на краката и разни такива.

Тази тренировка не е на Лечков, а на легендарния Серги Йоцов през 70-те години на миналия век. За мен един от най добрите треньори на Сливен за всички времена! Когато той е тренирал отбора така, Лечков сигурно е бил в люлката!
Hristov75

Мнение  Sun Apr 18, 2010 11:07 pm Отговорете с цитат

Jorko - в момента Лечков ги кара да катерят Карандила.Мисля че не е много правилно малки деца да бягат по хайдушката пътека и до хълката.Преди време идваха от школата на Ajax в ЦСКА и са казали на каква възраст какво се прави.Така че ние сме в голяма грешка как се тренира.
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Sun Apr 18, 2010 11:38 pm Отговорете с цитат

Hristov75 написа:
Jorko - в момента Лечков ги кара да катерят Карандила.Мисля че не е много правилно малки деца да бягат по хайдушката пътека и до хълката.Преди време идваха от школата на Ajax в ЦСКА и са казали на каква възраст какво се прави.Така че ние сме в голяма грешка как се тренира.

Нямам намерение да споря явно с теб на глава не се излиза.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Детско-юношеска школа Часова зона GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!