<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Фланелки
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
moniks

Мнение  Wed Jul 30, 2008 3:25 pm Отговорете с цитат

И аз искам фланелка ХХХL или ХХХХL Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Batigol

Местожителство: София

Мнение  Wed Jul 30, 2008 6:15 pm Отговорете с цитат

moniks написа:
И аз искам фланелка ХХХL или ХХХХL Cool

Да, някой знае ли как стоят нещата с размерите на тези фланелки, че и аз съм малко големичък Smile XXL би ми свършила работа Laughing
moniks

Мнение  Thu Jul 31, 2008 12:36 am Отговорете с цитат

Айде че времето минава и часът на истината идва. Cool
Върнете се в началото
FrAnK1

Мнение  Thu Jul 31, 2008 9:48 pm Отговорете с цитат

И аз искам да си закупя тениска
Върнете се в началото
moniks

Мнение  Sat Aug 02, 2008 1:24 am Отговорете с цитат

Дайте яснота де. Ебахти агитката сме. Ние неможем да се облечем, какво да говоря да се съберем за мач!!! Rolling Eyes
Върнете се в началото
vanio

Мнение  Sat Aug 02, 2008 9:08 am Отговорете с цитат

Каква яснота?Казха,че тениската струва 12 лева.Бяха направени 3 бройки.Никой друг не е дал пари и да си поръча.....

Последната промяна е направена от vanio на Sat Aug 02, 2008 8:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
FrAnK1

Мнение  Sat Aug 02, 2008 12:12 pm Отговорете с цитат

vanio написа:
Каква яснота?Казха,че тениската струва 12 лева.Бяхан аправени 3 бройки.Никой друг не е дал пари и да си поръча.....

къде тряя да дам пари за да ми напраят домакинския екип на Сливен ?
Върнете се в началото
vanio

Мнение  Sat Aug 02, 2008 2:44 pm Отговорете с цитат

FrAnK1 написа:
vanio написа:
Каква яснота?Казха,че тениската струва 12 лева.Бяхан аправени 3 бройки.Никой друг не е дал пари и да си поръча.....

От томи спорт трябва да си го купиш.Pope мисля ,че някъде беше дал сайта им.Трябва да отидеш в Бургас там им е базата.
Върнете се в началото
FrAnK1

Мнение  Sat Aug 02, 2008 2:59 pm Отговорете с цитат

vanio написа:
FrAnK1 написа:
vanio написа:

От томи спорт трябва да си го купиш.Pope мисля ,че някъде беше дал сайта им.Трябва да отидеш в Бургас там им е базата.

Да да друг път . Изобщо няям раота там
Върнете се в началото
Jorko

Местожителство: Сливен

Мнение  Sat Aug 02, 2008 4:05 pm Отговорете с цитат

ТАм няма нищо всичко е закрито един ден обикалях като гламав и нищо не намерих! Mad
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Sat Aug 02, 2008 6:45 pm Отговорете с цитат

vanio написа:

Качи снимки да ги видя тия тениски,дето сте ги направили.Видях проекта сега искам да ги видя готови.
vanio

Мнение  Sat Aug 02, 2008 8:36 pm Отговорете с цитат

ultra_voin написа:
vanio написа:

Качи снимки да ги видя тия тениски,дето сте ги направили.Видях проекта сега искам да ги видя готови.

До сряда ще има снимки.

@Jorko Ами някой хора си купиха вече от там тениски.Незнам ти къде си обикалял Smile.В сайта им провери ли?
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Sat Aug 02, 2008 8:43 pm Отговорете с цитат

Проверих в сайта пише, че се намира в двора на търговска къща Сакар, обаче познай когато отидох там нямаше никаква къща Сакар на нейно място са направили магазин Домко за техника! Sad
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Sat Aug 02, 2008 11:58 pm Отговорете с цитат

Някой вече е направил тениски: Wink

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dan4orama

Местожителство: Chicago

Мнение  Sun Aug 03, 2008 5:51 am Отговорете с цитат

Bratleta az sum ot Sliven i ot 5 godini sum v Chicago i ne sum si hodil, i sum si zaklet fen na Sliven! Za purvi pat se re6ih da pi6a vuv foruma, vupreki 4e 4eta saita vseki den i s neturpenie 4akam nqkoi da napi6e ne6to interesno za otbora! Vijdam i mnogo se radvam, 4e otbora ima istinski fenove a ne nqkakvi prostaci, koito ne znaqt za kvo hodqt na ma4 ili pi6at samo glyposti po forumite i izob6to ne se govori za futbola kato igra, ymeniq statistika i t.n. Kakto i da e, qvno za tova 6e trqbva da pi6a v dryga tema... Za vuprosa s fanelkite, az sum tuka v Chicago i 4akam do nqkolko dni da mi donesat ekipa na otbora i to originalen! Do kolkoto znam ba6ta mi go e vzel ot negov priqtel koito raboti v OFK Sliven! 6te go pitam i to o6te dnes kak go e nameril i kolko stryva i t.n. Za men cenata nqma zna4enie, no za nqkoi ot vas za sujalenie ima! Ako oba4e vie iskate da napravite ne6to po vuprosa, to spored men nai dobre 6te e da pomognete ili da iskate ot rukovodstvoto da otvori fen magazin i tam da se prodavat fanelki, aksesoari i t.n.! Taka se pravi navsqkude i v Europe i USA ...., po tozi na4in vie pak podkrepqte otbora i parite otivat za OFK Sliven,( ne za unisport ili pen4o ili go6o) koito posle moje po nqkakuv na4in da vi se otblagodari (dali 6te razdava bezplatni artikyli po vreme na ma4, bezplatni bileti ili nqkakvi otstupki....) MOje i da se napravi i malko po dobur sait v koito su6to da se prodavat artikyli i bileti i pri vsqka prodajba ot saita da se otdelq % za moderatorite i da ima hlqb za vseki! Ne e vupros 4e nqma, vupros e 4e ne se iska da se napravi! Tuk naprimer az sum fen na Bulls i hodq redovno i vijdam kak se pravi vsi4ko- ot show programa po vreme na ma4a do magazini, web saitove i kakvo li o6te ne, moje da e basketball no edno i su6to, vsi4ko e igra koqto da zabavlqva fenove i da pravi pari- i ednite i drygite sa dovolni! Naprimer za vsqka prodadena fanelka na daden igra4 toi vzima % ot parite i taka hem se stimylira igra4a hem i vijda podkrepata na fenovete i malko po malko se prevru6ta v zvezda i t.n.......
Mnogo se otplesnah mai, no razberete me hora ne sum si hodil ot mnogo vreme i mi e mnogo bolno 4e ne se pravi ni6to kato horata v taq na6a durjava, moje bi malko sum se po amerikan4il ama mislq 4e e za dobro, ne sum hater! Pozdravqvam vsi4ki fenove na SLIVEN, podkrepqite otbora s kakvoto mojete az sum s vas......
Dan4o ot Klutzohor Cool
Върнете се в началото
Fen

Местожителство: Теренът Отбор: Data.Bg Forum Пост: Поливалентен №6

Мнение  Sun Aug 03, 2008 6:17 am Отговорете с цитат

dan4orama написа:
Bratleta az sum ot Sliven ...
Dan4o ot Klutzohor Cool

За съжаление нивото на организация, което съм видял в САЩ, е недостижимо в българските условия. Двете системи са устроени по коренно различен начин и едва ли скоро ще успеем да се доближим поне малко до начина, по който се правят нещата зад океана. Е, важното е все пак да се опитваме де...

Мнение  Sun Aug 03, 2008 6:51 am Отговорете с цитат

Ami da naistina si prav, no razlikata moje da bude samo v razmera na durjavata! Sam razbira6 4e otborite na zapad imat milioni fenove i suotvetno pravqt $$$ ot milioni fenove, dokato otbori kato Sliven, 4e dori i Levski i CSKA imat hilqdi- milion maximym! Da ne govorq 4e dori i pri tolkova malko fenove ima ogromni drazgi karanici i prostotii koito karat hora kato men da se mahat ot tam (tova pak e suvsem drtga tem, no da ne q zahva6tame)! Ako iskame 6te go napravim, v tova 4islo se vkly4vam i az, za6toto ni6to ne sum napravil,! Mnogo mi e lesno ot tuka samo da davam akuli, no kakto kazah pradi milq samo dobroto i sum ybeden 4e ako vseki go iska to rano ili kusno 6te stane! Moje da sepo4ne s malko i to ne kostva pari! Ima ne6ta koito ne se iska pari kolkoto jelanie i dobri idei! Az naprimer imam suveti koito mogat da se prilojat i to bez mn pari, ne6ta koito sum vijdal tuk i sum sigyren 4e vsi4ki 6te se suglasqt s men..... naprimer:
1. Tuk predi vseki ma4 ot NBA se izpulnqva nacionalniq himn na USA/Canada! Za6to naprimer predi vseki ma4 ot A grypa da ne se izpulnqva himna na Bulgariq? Kak moje da stane tova bez mnogo pari? Ami ima si microfon i tonkolni na stadionite (bez pari) ima si muzikalni y-6ta (ili pone se y4i muzika v y-6te) i horove po4ti vuv vseki grad, za men nqma zna4enie dali 6te bude izpulnen himna ot nqkoe dete ot 8- klas ili ot muzikant, ako e dete to moje dori i da go napravi ako my pi6at 6-tza za sroka sled tova, ako e muzikant moje da go napravi sre6ty 50 leva
2. Za web saita mislq 4e ve4e kazah v predlojenie v predniq mi post, no samo 6te dobavq 4e az ne razbiram 4ak tolkova ot web design, no sum pravil elementarni saitove ot tamplates, no ako se govori s rukovodstvoto na kluba i te re6at da napravqt nqkakuv po svesten sait i da se pravi vsi4ko prez nego, ne e tolkova trudno eto primer www.bulls.com (ili vzemete sait na vseki golqm otbor v Europe)
3. Po vreme na ma4 da nqma boi6ta pomejdy, vse pak vseki otiva da gleda ma4 (dori i nivoto da ne e nai nai, tova ne ozna4ava 4e otiva6 da gleda6 boi- koito iska da gleda boks ili da hodi da trenira), da se obru6ta vnimanie na futbolnoto t.e. otigravaniq % na to4nost na pasovete, koi igra4 kolko ydara ima, kolkot to4ni sa te, kolko ydara s glava i takiva ne6ta ot koito trqbva da se interesyvame, za6to ako po4ne da se govori za tova i samite futbolisti go vidqt tova i 6e vidqt kade izostavat i 4e 6e trabva da se poraboti za da gi pi6at vestnicite i TV-to i t.n. ako me razbirate! (tova su6to moje da stane bez pari)
4. Na samiq stadion moje da se prodava bira, qdene i piene i da se veselqt horata na stadiona ( s racionalni ceni i stadiona moje da e na pe4alba i horata moje da se otpysnat) ne da se nadrysat i napiqt predi ma4 i da se 4ydqt kvo da s4ypqt i prebiqt (moje i da e 6toto im e svur6ila piq4kata Very Happy
.....imam i o6te mnogo drygi ne6ta po povoda no imam 4yvstvoto 4e 6te sum glas v pystinq i pi6a naprazno.....peace Cool
Върнете се в началото
bijutera

Местожителство: Sliven CiTy

Мнение  Sun Aug 03, 2008 8:48 am Отговорете с цитат

човек , живееш в друг свят....

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
Fen

Местожителство: Теренът Отбор: Data.Bg Forum Пост: Поливалентен №6

Мнение  Sun Aug 03, 2008 9:38 pm Отговорете с цитат

dan4orama написа:
Ami da naistina si prav, no .....peace Cool

Приятелю, всичко това е в сферата на пожеланията. То обаче е неприложимо и невъзможно за реализация у нас. Тук никой не се интересува от общото. Личното е изведено на преден план, като в това число се включва да прецакаш всички, стига ти да си ОК. Тъжно е на фона на факта, че сме кадърна нация. Не искам да продължавам, защото темата е обширна и коментирана многократно.

ПС: Между другото, имам път към Чикаго следващия месец за около седмица.

Мнение  Mon Aug 04, 2008 1:48 am Отговорете с цитат

дан"четворка"орама, наистина живееш в друг свят. Там биха ти казали grow up. Особено това за химна е скандално. Дори и в Турция, дето са такива фанатици на тема патриотизъм, го няма...
dan4orama

Мнение  Mon Aug 04, 2008 5:46 am Отговорете с цитат

Цитат:
ПС: Между другото, имам път към Чикаго следващия месец за около седмица.

Emi mn 6e se radvam da te 4erpq edno tuka, za slivnalii vinagi , ti predpolagam znae6 4e tuka e pulno sus slivnalii! Ako re6i6 drasne edno edno email4e na yordanorama@gmail.com, 6e se razberem ne6to Wink
Mejdy drygoto o4akvah takava reakciq i komentari za tova koeto napisah! Zneah 4e nqma da se razbere i prieme no ako se napravi 6te vi haresa nali?Smile kAKTO I DA E DA, STE JIVI I ZDRAVI I VIE I OTBORA I DA SI POJELAEM EDIN YSPE6EN SEZON!
P.S. VSI4KO MOJE DA STANE, I TO SAMO S QKO BA4KANE......
Върнете се в началото
dan4orama

Мнение  Mon Aug 04, 2008 5:57 am Отговорете с цитат

Цитат:
дан"четворка"орама, наистина живееш в друг свят. Там биха ти казали grow up. Особено това за химна е скандално. Дори и в Турция, дето са такива фанатици на тема патриотизъм, го няма...

Bratle, za kvo da mi vikat "grow up" tuka kato tuka se pravi tova i te sa go izmislili. I posle boli me langata kvo pravqt tyrcite, i nai nakraq ti kato ne si vijdal i ne znae6 za kakvo stava dyma i kakuv e efekta ot takova izpulnenie za kakvo se obajda6. Ei za tva nqma da se opravim-6toto vseki razbira.......
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Wed Aug 06, 2008 2:49 am Отговорете с цитат

Данчо, да не се сърдиш, такива сме си в БГ и ни е част от чара! Wink

Между другото, добре дошъл във форума, аз лично много се радвам на грамотни и мислещи хора - с каквито тук въобще не изобилства.

Стана доста офтопик, но по повдигнатите от теб въпроси:

Както се казваше в един БГ филм, и ние знаем да пушим Кент и да ядем Тик Так. Босът също е живял достатъчно в Германия и Франция, знае кое как се прави и всичко е въпрос на желание. Поне магазин за фланелки и фенски артикули ще има, вече бе обявено.

За сайта е ясно.

Как така да няма боища по мачовете? Все едно да отидеш на сватба и да не гръмнеш с пищова! Майтап, всичко е въпрос на манталитет (селски). И сега има с какво да се занимават феновете, например да научат първо имената на играчите (пък после ако остане време за процента точни пасове), ама...

Ядене и пиене на стадиона... Тук вече не си прав, и в момента Сливен е на първо място на Балканите в това отношение. Вярно, не се продава на място, но всеки си носи. Аз съм свидетел как на един мач хората си донесоха 5 литра бира, постлаха един вестник, нарязаха на него два домата и една щафета салам и си гледаха мача съвсем по "американски". По-сериозно, сигурно ще се продават някакви залъгалки (без бира, забранена е със закон). Друг е въпросът, че според хард феновете дори чопленето на семки е престъпление (защото пречи на "викането", какво остава за пълно меню с първо, второ и десерт.

За химна, извинявай, но и аз не го намирам за добра идея. Разбираемо е за САЩ, като управляваш една тълпа от раси и народи нямаш друг избор освен да им набиваш американското в главите през десет минути. Тук няма защо да прекаляваме, и без това националната гордост ала "Булгаааар, Булгаааар" ни идва в повече.

Накратко, сам осъзнаваш колко е различно навсякъде - като нрави, култура, мислене и т.н.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ronaldinho-10522

Мнение  Wed Aug 06, 2008 11:07 am Отговорете с цитат

Вижте сега аз сам на 13 знам , че някой ще започнат да викат "аре бе ей келеш махай се от тука ти ли ще ми говориш за фанелки. Но аз познавам целият отбор на сливен и се конслултирах с един от тях и познайте какво стана , казаха ми отиди при бат Гошо Кирилов и го питай него . Отивам аз и го питам г-н Кирилов и т.н . Заведе ме в един голям склад и там пално с фанелки и вика избираи и аз си избрах нали и викам ето ти парите и той не ми зе ,и сега имам екип. Цялата работа е да отидем при него и от там да зимаме екипа е на цена 55 лв.Знам и какво е имал набредвид Лечков с тея изненади но няма да казвам щот нали са изненади !!! Как се здобих с тая информация ? Ми татко ми ма заведа уш да си зимам екип той отиде в пицарията и лецата ма заведе при Гошо Кирилов и през тв'а време лецата казал сичко на татко ето ви яснота по един въпрос ! Може ли да се присаединя кам агитката с още едно момче ! Моля ви ми отговорете !!!!! Exclamation
Върнете се в началото
chaotic

Мнение  Wed Aug 06, 2008 11:21 am Отговорете с цитат

брато , секи може да се присаедини кам агитката...събота идваш на уговореното място...
Върнете се в началото
misacho

Мнение  Wed Aug 06, 2008 11:40 am Отговорете с цитат

Kade se sabirame v sabota,4e ne pro4etoh po nagore?
Върнете се в началото
chaotic

Мнение  Wed Aug 06, 2008 11:58 am Отговорете с цитат

16:00 пред зала Васил Левски.
Върнете се в началото
DoBa7a
Parmalat

Мнение  Wed Aug 06, 2008 12:56 pm Отговорете с цитат

Може тия фланелки да са за феншопа или незнам , но в скоро време ще се изясни !
Доколкото до уговорката и аз ще дойда .
Пред малкия вход или през малкия ?
ronaldinho-10522

Мнение  Wed Aug 06, 2008 1:32 pm Отговорете с цитат

Имате 2 нови члена към агитката !!! До колкото за срещтата каде ще се чакаме...
Върнете се в началото
jay_gordon

Мнение  Thu Aug 07, 2008 6:24 am Отговорете с цитат

dan4orama написа:
Цитат:

Bratle, za kvo da mi vikat "grow up" tuka kato tuka se pravi tova i te sa go izmislili. I posle boli me langata kvo pravqt tyrcite, i nai nakraq ti kato ne si vijdal i ne znae6 za kakvo stava dyma i kakuv e efekta ot takova izpulnenie za kakvo se obajda6. Ei za tva nqma da se opravim-6toto vseki razbira.......

Бла - бла - бла - бла - бла - бла - бла... Говори смислени и приложими неща, не ми давай съвети да пускаме химна по стадионите. Ако помислиш малко, ще разбереш какво съм искал да кажа по-горе. Аман от пубери.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете Часова зона GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!