<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Агитката на Сливен

Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мъната

Мнение  Thu Sep 02, 2010 11:21 am Отговорете с цитат

Искам да питам какво мислите за скандиранията на сливенската агитка.Или по-точно тъпите скандирания. Имам предвид,че на повечето мачове,незнам защо, но 15 годишните почват безпричинно и без провокация да викат "Селяни" на гостуващите отбори. И то на отбори от много по-големи градове от Сливен.Че Сливен си е селски град всеки го знае и е адски тъпо да чуеш как скандират "Селяни" срещу софиянци да кажем.
Няма да забравя как 10 дечица от сливенската агитка с едни тънки гласчета скандираха на някаква пловдивска агитка "Ако викате,ще ви шибаме...".Ами драги дечица,разбирам ви,че ви се крещи нещо,ама такива скандирания звучат тъпо и затова всички казват,че сме най-тъпата агитка. И с право. Малките щели да шибат.Ами то само един от Пловдивската агитка ще дойде и ще ви шиба всичките.Затова един призив към вас - недейте скандира глупости, не се заяждайте с чуждата агитка без да ви е провокирала. Иначе си пейте за сливенски гари, за цигани, за ху..ща ако щете,всякви нецензурни неща, НО ДА СА НА МЯСТО. Да кажеш селяни на Пловдивчани,без да са те провокирали мисля,че наистина звучи адски тъпо и по-големите батковци странят от вас и от вашите глупости.
Незнам какво мислят останалите,нека пишат мнение само пълнолетните. PEACE !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Donatel0

Местожителство: Гърция Атина

Мнение  Thu Sep 02, 2010 12:49 pm Отговорете с цитат

Възпитание!
ultra_voin

Мнение  Thu Sep 02, 2010 1:20 pm Отговорете с цитат

Интересно ми е към коя Пловдивска агитка сме викали селяни,иначе за мача с Цска си беше напълно уместно да им се каже селяни.
Върнете се в началото
The Devil
Admin

Местожителство: Las Venturas

Мнение  Thu Sep 02, 2010 1:56 pm Отговорете с цитат

За Мъната ще кажа, че под селянин се има предвид селяндур . Това е начин на поведение категоризиран от другите... няма нищо общо с града или селото.

I'm looking for some alien toilet to park my bricks. Who's first?
Върнете се в началото
Мъната

Мнение  Thu Sep 02, 2010 2:40 pm Отговорете с цитат

Беше миналия сезон, агитката беше Локомотивската,ако не се лъжа.Но и ботевската да е била - не виждам разлика.
А в какъвто и там смисъл да се казва селянин, пак ви казвам, много тъпо звучи.Срещу Славия миналия сезон като ни опукаха тук, същата работа - и те бяха селяни.
Но вие си знаете най-добре.Казвам ви само отстрани как звучи.
Върнете се в началото
hackerlandiq

Мнение  Thu Sep 02, 2010 4:19 pm Отговорете с цитат

Мъната написа:
Беше миналия сезон, агитката беше Локомотивската,ако не се лъжа.Но и ботевската да е била - не виждам разлика.
А в какъвто и там смисъл да се казва селянин, пак ви казвам, много тъпо звучи.Срещу Славия миналия сезон като ни опукаха тук, същата работа - и те бяха селяни.
Но вие си знаете най-добре.Казвам ви само отстрани как звучи.

К'во подхващаш тема от бай Тошово време..миналия сезон.. Може да сме лапета, но се вижда къде сме.Въпросът е къде сте вие?!? Цитирам "Дерзайте форумни фенове" Thumbs Up
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Мъната

Мнение  Thu Sep 02, 2010 5:30 pm Отговорете с цитат

hackerlandiq, помолих само пълнолетни да отговарят. Миналият сезон беше преди 2,3 месеца и не е бай тошово време. Точно това ти казвам,че заради глупавите скандирания на малките, големите не ходят в "Агитката".

Обещавам ти като се прибера петък в Сливен,да ти изпратя една снимка с агитката от "Б" групата, когато още теб и другите лапешори ги е нямало там.Погледни,помисли и пак ще си говорим.
Върнете се в началото
Batigol

Местожителство: София

Мнение  Thu Sep 02, 2010 5:51 pm Отговорете с цитат

Селяниета е начин на мислене, а не място на раждане. А ако се отнася за агитките на въпросните пловдивски и софийски отбори, мога да кажа, че те започват да скандират цигани и селяни много преди някой от наша страна да им е казал нещо. Това важи особено за агитката на Локо Пд и Левски. Няма такива тъпи рогачи като тях. Същото се отнася за ЦСКА и Ботев. Помня, че преди да започнат да пеят, те първо провокират сливенската публика. Има го документирано и във VBOX.
hackerlandiq

Мнение  Thu Sep 02, 2010 5:58 pm Отговорете с цитат

Мъна, грешиш братле.. (извинявай ако те обижда обръщението ми) Когато бяхме в Б аз и другите мой наборчета които наброяват 4 броя бяхме там Smile
Върнете се в началото
Мъната

Мнение  Fri Sep 03, 2010 11:17 am Отговорете с цитат

Вижте какво,ако си създавате сами фен клуб и си изберете там някакъв ваш набор за организатор, запомнете го от мен,ще си останете пак толкова,колкото сте.Никой който не ви познава няма да дойде при вас.За организатор трябва някой върл фен от едното време,които го знаят всички.Пример - Бурсука, Жребата и т.н. Трябва респект.Не може някой лапешор,дето не може да се организира сам, да организира 20 човека да пътуват или да пеят.Трябва някой по-голям от вас да е.Дори някой от клуба.Все едно аз да си направя фен клуб на децата родени след 1995 година и да искам да идват набор 1980 например.Еми то е смешно даже.Затова по-добре се опитайте да събудите големите,вместо да вземате нещата във ваши ръце.
Върнете се в началото
Мъната

Мнение  Fri Sep 03, 2010 11:19 am Отговорете с цитат

Batigol, погледни снимката ми и ще видиш много истина там Cool
Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Fri Sep 03, 2010 11:31 am Отговорете с цитат

в този разговор мислех да не вземам отношение но..........
Мъна,неразбирам тази тема защо си я подхванал,като непроявяваш инициатива........в ролята на какъв даваш съвети и на кого?
Направи си една тема и пиши,аз организирам еди кво си с такива изисквания и.т.н , да се убедиш в някои неща сам.......
Казвам ти го защото това е наистина тема която сме я дъвкали.....вярно е че след всяко дъвкане се раждаше по нещо,но е вярно и че замираше рано - пример Сливен -Закон.Тогава аз бях на твоето място,можеш да се поразровиш из форума и да я прочетеш,направих среща на феновете от форума и ги оставих да се разберат.....всичко тръгна добре.......сега къде са,кои са??????
Batigol

Местожителство: София

Мнение  Fri Sep 03, 2010 12:03 pm Отговорете с цитат

Мъната написа:
Batigol, погледни снимката ми и ще видиш много истина там Cool

Има много истина в снимката и за съжаление е много тъжна. Да бяхме поне 200 човека, че да ги бием и да ги гоним от стадиона добре, ама с 20 не става работата.
slavmaster
Администратор

Мнение  Fri Sep 03, 2010 1:34 pm Отговорете с цитат

местя я на първа старница.......явно има какво да се каже.... Wink
Мъната

Мнение  Fri Sep 03, 2010 1:38 pm Отговорете с цитат

slavmaster, темата ми е вид призив към по-малките, да не се проявяват като "основното ядро", понеже по-големите ги няма по една от тия причини,а стоят пръснати като битълсите из редовете. Защото на който и приятел да кажа да идем на мач да викаме,отговора е "Какво да правя при тези лапета".
Инициативата някой друг трябва да я поеме.Аз ще се включа мощно,но наистина в момента не ми е до инициативи.
Върнете се в началото
Donatel0

Мнение  Fri Sep 03, 2010 2:36 pm Отговорете с цитат

Лапетата ще пораснат с времето ,но на останалите мисленето не можеш да го промени.Хубаво ,че сега поне има някакви "лапета".Но тия "лапета" са много по сърцати от много други Ора в Сливен.Те дават пари те викат и подкрепят отбора си.Останалите викат и мучат из форума.Който има желание и хъс да заповяда в събота 18:00 сектора се знае.Ако някой иска да дойде няма причини да не идва.Да си измисли някой причини ,за да не дойде е лесно! И аз имам 1000 причини да не идвам там ,но винаги ще ходя.Защото ми идва от Сърцето да съм там! То ме води.Любовта е чуство е ,което не се описва с думи.На мен не ми пука как играе отбора дали бие или пада отивам заради "нещото" там друго.Предполагам малко хора ще ме разберат ,но така мисля!
rupi

Мнение  Fri Sep 03, 2010 8:48 pm Отговорете с цитат

Да де,то е ясно какво е любовта към отбора.Ама нито отбора е отбор,нито играта е игра,нито агитката е агитка.Все едно приятелката ви да е грозна,дебела,с косми,да е журва,баща и да е плешив и да иска да я обичате....
Върнете се в началото
slavmaster
Администратор

Мнение  Fri Oct 29, 2010 2:57 pm Отговорете с цитат

Обръщам се към всички фенове и най вече към "Войводи Сливен".
Днес говорих с Дуци,който заяви,нека се съберат пред пицарията към 14:00часа,някой да ми се обади по телефона (аз ще дам номера му на grsg )и лично аз ще вкарам агитката през източния вход (без билети) безпроблемно за транспаранти и.т.н.
Дуци сподели че подкрепата е изключително важна за самите нас които сме фенове на клуба и цитирам :"нека и ние веднъж почувстваме домакински фактор в лицето на феновете".
От тук нататък очаквам тук да дискутирате и организирате,колкото и души да се съберете няма да има проблем за влизането!Вземете всичко налично което имате като знамена и транспаранти.....
Sliven 4ever

Мнение  Sat Oct 30, 2010 4:54 pm Отговорете с цитат

След химна "умрете селяни" ....
Върнете се в началото
bijutera

Местожителство: Sliven CiTy

Мнение  Sat Oct 30, 2010 5:42 pm Отговорете с цитат

ти пя ли химна ?

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Sat Oct 30, 2010 7:10 pm Отговорете с цитат

Мазалоооо....след химна,квото си искаме можем да пеем.Днес бяхме на много яко ниво,браво на всички....
hackerlandiq

Мнение  Sat Oct 30, 2010 9:56 pm Отговорете с цитат

мощно всичкиии!... СЛИВЕН АЛЕЕ! Razz Flag Fan
Върнете се в началото
grsg

Местожителство: Сливен

Мнение  Sat Oct 30, 2010 9:57 pm Отговорете с цитат

hackerlandiq написа:
мощно всичкиии!... СЛИВЕН АЛЕЕ! Razz Flag Fan
За последен път Very Happy
Върнете се в началото
Donatel0

Мнение  Sun Oct 31, 2010 10:56 pm Отговорете с цитат

bijutera написа:
ти пя ли химна ?

А дали го знае ???
slavmaster
Администратор

Мнение  Sun Nov 28, 2010 11:18 pm Отговорете с цитат

<a></a>

<a></a>

<a></a>

<a></a>
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете Часова зона GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!