<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Проблеми с хостинга
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Сайтът и форумът
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Pope
Webmaster

Местожителство: Сливен

Мнение  Tue Dec 05, 2006 1:42 am Отговорете с цитат

----------------

Последната промяна е направена от Pope на Thu Mar 13, 2008 8:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
chickenz

Местожителство: София

Мнение  Tue Sep 18, 2007 11:36 pm Отговорете с цитат

Като гледам пак има проблеми с хостинга ти. Тея Топ хост са пълни тъпаци, работил съм с тях - купуват си домейните от фирмата в която аз работя. Ако искаш качествен и евтин хостинг - icn.bg. Ползвам ги и съм много доволен. А Хостинг + домейн за 1 г. беше 24 лв или нещо от сорта. Ако искаш мога да ти помогна с преместването или с каквото друго трябва. Върти ми се една идея за форума - защо не смениш софтуеара с vbulletin или IPB. Там има репутация , ранкове и куп други глезотийки които ше вдигнат активността на потребителите.

По въпроса за монетизирането на сайта - защо не опиташ Google adsense, или българския вариант от неоген? Сигурен съм че ще изкарваш за хостинга и домейна. А може и да сложиш бутон за дарения - 1 - 2лв. Аз ше съм първия който ще кликне Smile (epay предлагат такава услуга така че всеки регистриран там ще може да дарява)

Има доста неща които ще направят сайта интересен, а и момента е перфектен - Сливен са се засилили за А група. Интереса расте с всеки изминал ден. Ами ако влзем? По добре ще е да си подготвен Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pope
Webmaster

Мнение  Wed Sep 19, 2007 12:04 am Отговорете с цитат

Вчера имаше проблем наистина, отдавна не беше се случвало (странно за Tophost). Говорих с поддръжката и мисля, че скоро проблеми няма да има като ми обясниха защо са изключили сървъра. Иначе за хостинга, аз ползвам още два други и като изтече срока на този сигурно ще преместя сайта на някой от тях.
За вида на форума, наистина не съм мислил по въпроса, на мен phpBB ми харесва повече от IPB сигурно защото съм свикнал.
По въпроса с разходите по сайта (домейн и хостинг), не са кой знае колко много и не ми пречи да си ги плащам сам. Все пак ми е хоби, при това не особено скъпо като знам колко пари дават някои за въдици и други подобни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
chickenz

Местожителство: София

Мнение  Wed Sep 19, 2007 12:12 am Отговорете с цитат

Вчера беше ОФФ цял ден, днес за по малко. Но както и да е, ти решаваш. По въпроса с форума - phpBB е много остаряло и многооооо лесно за хакване. Мисля че рано или късно ще те принудят да го смениш?

Какво мислиш за Vbulletin? Със сигурност ще ти трябва малко време да свикнеш но като цяло е много по advanced. Имам и още идеи и предложения, ще ти ги пратя на лично по късно или утре. Smile

Поздрави.
Върнете се в началото
Bateto

Местожителство: Somewhere

Мнение  Wed May 28, 2008 9:10 pm Отговорете с цитат

Мнгог често форума е надостъпен Sad

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jorko

Мнение  Wed May 28, 2008 10:08 pm Отговорете с цитат

Да кво става?
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Sat May 31, 2008 1:11 am Отговорете с цитат

Айде, честит ви нов (и по-скъп) хостинг, вече не трябва да има проблеми с форума и сайта, ще работят и по-бързо! Smile beer beer beer
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Tue Jun 03, 2008 10:48 pm Отговорете с цитат

Мерси, мерси Smile ale
Върнете се в началото
Bateto

Мнение  Fri Jun 06, 2008 11:22 am Отговорете с цитат

Ееее евала найстина се усеща.Мерси

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
papabg

Мнение  Fri Jun 20, 2008 7:23 am Отговорете с цитат

От известно време имам проблем с отварянето на форума. Когато го маркирам, излиза надпис , че временно нямам достъп. По датите на коментарите виждам, че е бил активен и е можело да се ползва. При мен ли е проблема? Апропо, когато активирам форума, NOD32 почва да ми засича едни трянци... След това проверявам с антивирусната програма няма допуснат вирус. ??????
Върнете се в началото
marto135

Мнение  Fri Jun 20, 2008 8:23 am Отговорете с цитат

На мен също нямам 1-2 седмици форум защото пише:поради смяна на хостинга форума е временно недостъпен.После изведнъж се оправя и гледам вие сте писали,след ден-два пак така , проблем с хостига?? Rolling Eyes
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Fri Jun 20, 2008 11:18 am Отговорете с цитат

Има такъв проблем, при мен всичко е наред, но още няколко човека се оплакаха. Това не е заради новия хостинг, който си бачка перфектно. На стария се бяха лепнали някакви гадости (например изкарващи реклами на Google на първата страница). Този надпис "Поради смяна на хостинга форумът е временно недостъпен" е на файл който въобще го няма на новия хостинг. Не мога да разбера защо излиза, т.е. защо при някои като напишете sliven-fc.com води към съдържанието на стария хостинг, а не би трябвало (DNS са сменени и всичко е както би трябвало). Според мен това е заради някакъв вирус, който се е лепнал на компютрите ви от стария хостинг и прави цялата мизерия да води пак към него. Ако пробвате от друг компютър няма да има никакви проблеми. Или да намерите и разкарате вируса по някакъв начин.
Ще изтрия изцяло стария акаунт, но не знам доколко ще помогне...
Върнете се в началото
marto135

Мнение  Fri Jun 20, 2008 11:43 am Отговорете с цитат

На мене вече 1 седмица не ми е правило проблем,дано остане така де!
Върнете се в началото
Bateto

Мнение  Fri Jun 20, 2008 6:07 pm Отговорете с цитат

Влизайте през proxy server друг начин няма

http://surf.host-bg.info/ примерно

Върнете се в началото
papabg

Мнение  Fri Jun 20, 2008 6:14 pm Отговорете с цитат

Мерси, дано да няма проблем!
Върнете се в началото
pashona

Местожителство: sliven

Мнение  Mon Jun 23, 2008 5:27 pm Отговорете с цитат

off i az sega toku shto go preinstalirah i oshte nqmam kirilica ama ne moga da vlezna pak pak virusi mi lepi dori preinstaliran i vse sashtoto poradi smqna na hostinga forumat e vremmeno nedostapen i sq sam prez proxy Smile)
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Mon Jun 23, 2008 9:33 pm Отговорете с цитат

Оф чак сега влизам от 15 дни проблеми имаше някакви немога да вляза във форума. Благодаря ти Pope, че го оправи аз лично даже ти бях писал ама ти не ми отговори както и да е мерси и дано повече да няма проблеми със форума.
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Tue Jun 24, 2008 10:35 am Отговорете с цитат

Jorko написа:
Оф чак сега влизам от 15 дни проблеми имаше някакви немога да вляза във форума. Благодаря ти Pope, че го оправи аз лично даже ти бях писал ама ти не ми отговори както и да е мерси и дано повече да няма проблеми със форума.

Извинявай Жорко, пропуснал съм някъде съобщението. Ако е по мейла аз доста рядко го проверявам.
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Fri Jun 27, 2008 4:53 pm Отговорете с цитат

Pope написа:
Jorko написа:

Извинявай Жорко, пропуснал съм някъде съобщението. Ако е по мейла аз доста рядко го проверявам.

Ами писах ти на лично не по мейла, а проблемите продължават да не мога да влизам във форума незнам вече какво става? От 4 дена немога да вляза чак сега по някаква случайност влязох. Постоянно ми изписва, че форума ще бъде временно недостъпен поради смяна на хостинга, нали вече е сменен защо пак немога да влизам и ми изписва същото, някой друг дали има същите проблеми?
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Fri Jun 27, 2008 5:19 pm Отговорете с цитат

Виж предната страница в тази тема.
Върнете се в началото
DoBa7a
Parmalat

Мнение  Fri Jun 27, 2008 5:22 pm Отговорете с цитат

А за wallpapers още е в обновление ще има линякакви картинки там от мачовете и изобщо ?
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Fri Jun 27, 2008 7:23 pm Отговорете с цитат

Pope написа:
Виж предната страница в тази тема.

Да видях какво са писали другите и при мен е същия проблем има явно някакви вируси Троянски шпиони! За сега се оправи да се надяваме да нямам проблеми повече.
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Fri Jun 27, 2008 8:11 pm Отговорете с цитат

DoBa7a написа:
А за wallpapers още е в обновление ще има линякакви картинки там от мачовете и изобщо ?

Може да има, но не знам кога.
Върнете се в началото
marto135

Мнение  Sat Jun 28, 2008 2:58 pm Отговорете с цитат

Незнам как влязох но успях в форума,все още ми дава този проблем,и колкото повече се опитвам да вляза толкова повече нода се обажда за троянски .Незнам какво става...
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Sat Jun 28, 2008 3:23 pm Отговорете с цитат

Аз пък вече влизам оправи се за момент явно иначе и на мен антивирусната ми изписва за троянски шпиони.
Върнете се в началото
papabg

Мнение  Sat Jun 28, 2008 9:09 pm Отговорете с цитат

Разгеле!!! От една седмица влизам за сефте в форума! Незнам каква е причината, но до сега не можех!!
Върнете се в началото
marto135

Мнение  Sun Jun 29, 2008 8:52 am Отговорете с цитат

Намерих начин как да влизам.Влизаш в гугъл и пишеш Офк Сливен 2000 излизат много вариянти пускаш 2-рия ама с кеширане,и влизаш във форума само дето ще е със стара дата форума само даваш горе Вход пишеш име и парола и влизаш.И си вътре,иначе не мога!
Върнете се в началото
papabg

Мнение  Sun Jun 29, 2008 2:16 pm Отговорете с цитат

marto135 написа:
Намерих начин как да влизам.Влизаш в гугъл и пишеш Офк Сливен 2000 излизат много вариянти пускаш 2-рия ама с кеширане,и влизаш във форума само дето ще е със стара дата форума само даваш горе Вход пишеш име и парола и влизаш.И си вътре,иначе не мога!

Много ти благодаря!! Днес сутринта не можах да вляза. Сега опитах и влязах нормално. Изкам да кажа, че не съм пробал както казваш.Аз смених антивирусната програма сега съм с awast, сложих Sygate, и Trojan Remover но ефект няма. Май ще трябва да се преинсталира Вина. Озадачава ме това, че когато стартирам сайта, се зарежда някаква стара версия на страницата. Значи тя съществува някаде или е кеширана при мен.. не съм толкова на вътре и може да звуча смешно!!
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Sun Jun 29, 2008 3:14 pm Отговорете с цитат

Реално тези стари страници които ви излизат (вкл. и надписът "Поради смяна на хостинга....", който също е на файл), не съществуват никъде. Всички файлове на стария хостинг и целия акаунт там са изтрити, естествено и на новия ги няма. Гадината ги дърпа от кеша или някое друго място на вашите компютри.
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Wed Jul 02, 2008 2:41 pm Отговорете с цитат

marto135 мерси за помоща която даваш как да влизаме щото проблемите продължават. Crying or Very sad
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Сайтът и форумът Часова зона GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!