<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

къде сме ние?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Новини, срещи и коментари
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bijutera

Местожителство: Sliven CiTy

Мнение  Mon Apr 21, 2008 7:59 pm Отговорете с цитат

Mentor_P написа:
Аз не виждам какъв е смисълът от цялата тая препирня кой колко голям фен е. Подкрепата трябва да идва от сърце и кой както може. Наистина не си представям как един 45-50 годишен чичка ще сложи шалче и ще подскача цял мач. Лошото е, че тия въпросни чичковци вече не подкрепят Сливен дори по начина, по който могат и са го правили преди. Аз помня мачовете на Сливен в 'А' група и помня, че най-сериозната подкрепа винаги е идвала от хората на средна възраст под козирката. Като ревнеха едно мощно "уууууу" или " Сли-вен, Сли-вен,Сли-вен" се чуваха в радиус от 2км. Това мн често повлиява и на съдиите, които не смеят да порежат домакин с такава публика, която реагира на всяко положение в мача.
Сега за съжаление няма такова нещо, всеки си чопли семките, обсъжда най-различни битови неща и въобще не му дреме за хода на мача. Даже някои си носят радио приемници и слушат как протичат мачовете на Левски и ЦСКА- направо жалка история. Пълно безразличие!
Дано нещата се променят като дай Боже влезем в догодина при майсторите. Но се опасявам, че до голяма степен се е позагубила тази склонност на сливенската публика да подкрепя и да милее за отбора.Имам чувството, че догодина като махнат безплатния вход и посещаемостта ше спадне.
А на тия 15-20 човека от източния сектор, които подкрепят отбора им правя евала за ентусиазма и се надявам да се увеличат догодина, защото агитката на всеки отбор е неговият колорит.
Та мисълта ми беше, че всеки отбор има нужда и от двата типа публика, стига тя наистина да го подкрепя, кой както може. Лошото е безразличието, което цари в момента.

nice Wink

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fiffo

Мнение  Mon Apr 21, 2008 9:47 pm Отговорете с цитат

Чета ви мненията и все повече се убеждавам, че има хора които просто не знаят какво е нужно на един отбор...
Не е достатъчно това "200 души на средна възраст под козирката да ревнат "ууу"" Smile И ще кажа веднага защо. Защото гарантирам, че в мач с Ботев или Локомотив, в сектора за гости ще има над 1000 които няма да млъкнат цял мач, независимо от резултата. И ще респектират съдията повече от тия 200-та на средна възраст. Ще има ултраси, с димки, факли, транспаранти и каквото се сетите още, които ще направят такава атмосфера, че техният отбор ще се чувства домакин.

Ето затова си трябва и сериозна агитка, но под агитка не разбирайте повечко хора на едно място, а отделен сектор с пределно надъхани фенове, които да не спрат да подкрепят отбора цял мач, 90+ минути да викат, да пеят, да си дадат гласа за отбора! В това е предимството на едни отбори над други.

Това не изключва останалите, които ще се разположат на централната ложа, под козирката. Те си имат своето място на стадиона, както и другите, които обикновено стоят срещу тях Smile Така е при Локо и Ботев, секторите са големи, събират много хора и винаги са пълни. И тия хора не мълчат! Имат мегафони, локо имат тъпан, ботев си имат едно възвишение, на което стои тарторът и ръководи поведението на агитката.
Знам че някои ще скочат веднага, знам че на някои ще им се стори странно и смешно, но след като видят няколко добре организирани агитки да дойдат в Сливен, ще им дойде акълът. Жалко за отбора, защото това действа адски демотивиращо!

Иначе това, че агитките обикновено хвърлят предмети е вярно, това е така навсякъде. Има пострадали, има и наказани, но това продължава и не виждам как в Сливен няма да се случват такива неща. Всичко е въпрос на време.

Лечков давал пари и нямало да позволи... Лечков ли ви определя поведението, той ли ви казва къде да седнете и какво да пеете, как да се държите и т.н.?! Ами ако Сливен беше приел домакинство на финала за купата, пак ли Лечков щеше да забрани на агитките да хвърлят? Мислете малко! Да, налагат се глоби и клубът ги плаща, но това е луксът да имаш отбор в А група, при това не отбор тип "брашнен чувал" а ОТБОР!
Не казвам, че го одобрявам, но това е футболът в България и няма как поне на тоя етап да е другояче.
Върнете се в началото
Mentor_P

Мнение  Tue Apr 22, 2008 1:46 am Отговорете с цитат

Виж сега Фифо, благодарим ти за изчерпателния коментар на мача Спартак Пд-Сливен, наистина е интересно да се чуе коментара на безпристрастен зрител на мача!!! Оттам нататък обаче не мога да разбера какво точно целиш с коментарите си. И понеже познавам доста пловдивчани и ги знам какви комплексари са, имам идея за мотивите ти. Ти не мислиш доброто на "Сливен", а си избиваш комплексите в нашия форум- аджеба, да видим ние колко велики са пловдивските клубове. А пропо, не бяхте ли смъртни врагове??
Разбери че "Сливен" не прилича нито на "Ботев", нито на "Локомотив" и няма нужда постоянно да ни казваш как е при вас и как трябва да бъде. "Сливен" си има своя колорит, който съвсем скоро ще покажем и вашата еднохилядна публика, която ще ни гостува, няма въобще да ви помогне на "Хаджи Димитър".
Не смятам, че трябва сливенските фенове да копират поведението на пловдивските. Ако трябва да копираме някой, както "Локомотив" се прави на "Ювентус" (което е направо за съжаление), не е необходимо да подражаваме на "Ботев"- мисля че много ни подцени, има доста по-добри примери. Между другото още помня как, когато играхме срещу Ювентус дойдоха 10-ина жалки типове от Пловдив, български граждани, които играеха ролята на агитка на Ювентус. Тогава не можех да повярвам, че това са българи, сега като се сещам ми е жал за тях- пълни смешници.
Та акъл от вас- мерси, благодарскоооооо!!!
Под козирката в "Сливен" не се събират 200 души и бъди сигурен, че когато решат да подкрепят отбора, вашите ултраси ще звучат като жужащи пчелички.
На мен също не ми се нрави апатията, която цари в сливенската публика в момента. Но си мисля, че догодина, когато започнем да показваме, че можем да бием, на "Хаджи Димитър" ще има неповторима атмосфера, и то уникална, а не копирана от някъде си.
А да ни казваш, че не можем "да мислим"?!?!?!?! Алооооооо! Напротив, аз смятам, че точно защото сливенци са доста по-будни от пловдивчани, в момента не подкрепят достатъчно отбора, защото имат съмнения, че не бием по най-честния начин. И именно защото не слушаме безкритично какво казва Лечков, ситуацията е такава.
Съвсем скоро, когато отборът започне да побеждава и в "А" група,нещата ще си дойдат на мястото. А на теб като не ти харесва тук, в Пловдив имате достатъчно отбори, подкрепяй си ги и не ни давай акъл. Ако искаш да викаш за "Сливен"- заповядай, където си избереш, ако искаш при агитката, ако щеш под козирката. Wink
PS. Съжалявам, че толкова се отплеснах, ама явно се прихваща!
Върнете се в началото
warfather

Мнение  Tue Apr 22, 2008 6:33 am Отговорете с цитат

Смешни и жалки сте. Тия 15 човека дето ги казвате от източния сектор, когато "арестуваха" ония келеш дето хвърли димката и накара 50 човека да станат от местата си защото едвам се дишаше му казвате подкрепа на отбора ли? Ти мислиш ли на голям мач палиш димка и задушаваш половината публика щото на виж ме аз съм фен. И после когато ченгетата прибираха лапето един обезобразен лайнянко ми върви подир куките и вика "Не прибраха мене ами лапето аз толкоз стаж имам в полицията те лапето прибират" и кво като лежал в клетката голям мъж ли е. Ей заради такива лаиняри е всичко. Големите фенове. Заради такива като тях и вас ще има обезобразени хора от побоища между агитки, полицай и от фенски атрибути. Голям кеф е да гледаш как някакво лайно на 14-15 години бяга до магазина да донесе 2 бутилки бира на голямата агитка щото те пияни не могат да гледат мача нали са великите войводи от Сливен и ей за това аз ще си лющя семки от другата страна на стадиона и ще си подкрепям отбора както аз си знам а не покрай някакви пияни лайна дето си мислят че една димка оправя всичко. Много грешно виждане имате за подкрепата на един отбор. Ако ви остане време погледайте малко ДИЕМА с английското първенство и вижте какво е да си фен на 5 и на 55 години. И накрая разберете че в тая държава футбол няма има само продадени и купени мачове които обслужват разни интереси. Не може да биеш съдията и дисциплинарната комисия да ти отменя наказанието. В европейския футбол за удар на играч те наказав а какво остава за съдия ама нали сте заблудени "фенове" си мислите че всичко дето ви сервират се яде.
Върнете се в началото
The Devil
Admin

Местожителство: Las Venturas

Мнение  Tue Apr 22, 2008 12:00 pm Отговорете с цитат

Хахаха, добре бе пич, хубаво мнение.... искам само на следващия мач да доидеш и да го кажеш това в очите на онзи "лайнянко" ... да видим тогава колко може да се говори тук и после да се действа на стадиона.

А и такива коментари са жалки... колорита на отбора са неговите фенове... и ако не сме ние, вие ще спите по седалките и ще си коментирате кой каква крава си купил от съседа.

Яж семки и гледай да не се задавиш от "имоции"
Върнете се в началото
vanio

Мнение  Tue Apr 22, 2008 12:19 pm Отговорете с цитат

Хаха ама ти си много смешен с това изкзване е.Само разбери ,че нии ще бъдем там и не ни интерисуват такива като теб СЕМКАДЖИИ.Не ни пъка дали там ще са общинска охрана дали ще са 300 полицая ,а ако искат и 2 танка да докарат.Независимо къде ще спим какво ще става нии ще бъдем там.И ако не ти харесват димките може да не идваш въобще на стадиона от хора с твоето разбиране файда няма разбираш ли.Като не ти изнся може да не дойдеш.Само,че ако Лечков или някой от управата на клуба не искаше да я има тая агитка вече нямаше да я има много е лесно да се пратят полицаите и да премахнат всички,но явно те исакт да сме там независимо какво става и на теб ако не ти харесва се оплачи ако искаш и на Арменския поп.Ако влезем в А група дори ще се погрижа фенклуба да стане официален макар ,че ще вкараме 800лв за нищо,но фенклуба ще е официален и ще си поискаме специално място на стадиона ,където няма да има туристи като теб.Ти си стой под козирката и чесно да ти кажа ме боли кура за тва дали семкаджиите няма да гледат мача като отбора е лишен от домакинство.Нии ще бъдем там нашите знамена ще се веят само СЛИВЕН ще се пей.И да ти кажа отнсно твоето англииско първенство Ливърпул без the cop са нищо повярвай ми.Където и да отидеш и кажеш the cop всеки казва това са Ливърпул.А и може да изгледаш филмите green streat hooligans както и the football factory за да видиш твоите англиски кротки фенове какво правят.И да знеш нии ще се увеличаваме,защото файда от вас няма.И накрая СЛИВЕН ТОВА СМЕ НИЕ А ВИЕ КОЙ СТЕ?
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Tue Apr 22, 2008 12:53 pm Отговорете с цитат

warfather написа:
Смешни и жалки сте. Тия 15 човека дето ги казвате от източния сектор, когато "арестуваха" ония келеш дето хвърли димката и накара 50 човека да станат от местата си защото едвам се дишаше му казвате подкрепа на отбора ли? Ти мислиш ли на голям мач палиш димка и задушаваш половината публика щото на виж ме аз съм фен. И после когато ченгетата прибираха лапето един обезобразен лайнянко ми върви подир куките и вика "Не прибраха мене ами лапето аз толкоз стаж имам в полицията те лапето прибират" и кво като лежал в клетката голям мъж ли е. Ей заради такива лаиняри е всичко. Големите фенове. Заради такива като тях и вас ще има обезобразени хора от побоища между агитки, полицай и от фенски атрибути. Голям кеф е да гледаш как някакво лайно на 14-15 години бяга до магазина да донесе 2 бутилки бира на голямата агитка щото те пияни не могат да гледат мача нали са великите войводи от Сливен и ей за това аз ще си лющя семки от другата страна на стадиона и ще си подкрепям отбора както аз си знам а не покрай някакви пияни лайна дето си мислят че една димка оправя всичко. Много грешно виждане имате за подкрепата на един отбор. Ако ви остане време погледайте малко ДИЕМА с английското първенство и вижте какво е да си фен на 5 и на 55 години. И накрая разберете че в тая държава футбол няма има само продадени и купени мачове които обслужват разни интереси. Не може да биеш съдията и дисциплинарната комисия да ти отменя наказанието. В европейския футбол за удар на играч те наказав а какво остава за съдия ама нали сте заблудени "фенове" си мислите че всичко дето ви сервират се яде.

Мърлю лайно ще викаш на себе си,нито си ми на образованието,нито си ми на коефициента на интелигентност ясно ли ти е,смърдел гаден.Да еба,ама от всякви не просветени смотлиовци,дето са набарали компютър и интернет.Ти някога ходил ли си на мач бе???Май не,а.Селянин див.Знаеш ли,ние английски мачове не гледаме,защото докато ти стоиш и зяпаш тая кутия-наречена телевизор ние обикаляме България,не знам дали си я чувал,тая страна,гледаме красотите на страната ни с влака и ходим да си държим за отбора,навсякъде и независимо къде играе,защото НИЕ ГО ОБИЧАМЕ и сме били с него и във В група,а ти си стой пред кутията,зомбиран и подлежащ на манипулации олигофрен.
snow-man

Местожителство: Spain

Мнение  Tue Apr 22, 2008 2:11 pm Отговорете с цитат

Az ot drugata strana narechena ¨semka¨ chuvam samo : ¨ei nekadyrnik koi te e pusnal da igraesh be¨ i tova ot ¨fen¨ na Sliven kym igrach na Sliven.Tui che WHATEVER da ti imam podkrepata! Ot tam vednuj ne se chu ¨SLIVEN , SLIVEN¨ , ia mi kaji ti na koi stadion gledash machovete , mai se byrkash neshto
plamen
Гост

Мнение  Tue Apr 22, 2008 2:44 pm Отговорете с цитат

warfather написа:

Ае еи що неземеш да си купиш едно жилище в Англия и там да разправяш за тия англииски мачове.Боли ме к*ра за тях.Тука се събираме агитка да си викаме по мачовете а и да ходим в цяла България.Отскоро съм вътре и се радвам че съм 1 от агитката ни.Не че съм голям фен,просто се радвам че Сливен си има отбор и има хора които да го подкрепят.Не ме интересуват другите какво ще кажът за нас,че сме луди и тн.Изобщо не ме интересува.А ти си стой там и си люпи семките те тай сички от тоя сектор са такива като тебе СЕМКАДЖИИ.Взел съм си поука и не ми пука дали ще има охрана или полиция.Както vanio написа ако ще и 2 танка да докарат.Никой неможе да ни спре.ЧУй думите на ultra_voin и се осъзнай какво говориш
Върнете се в началото
grsg

Местожителство: Сливен

Мнение  Tue Apr 22, 2008 2:59 pm Отговорете с цитат

warfather написа:
еи тос дето е казал Не прибраха мене ами лапето аз толкоз стаж имам в полицията те лапето прибират.е жребата и ако си мъж отиди и му го кажи в лицето ама после няма да мои и 4енгетата да те спасят.в гипсово корито 6те те фкара.а по вапроса 4е от димката са станали 50 4овека те не знает ли 4е при агитката семкари нямат работа.семкарите в дръг сектор не при агитката
Върнете се в началото
plamen
Гост

Мнение  Tue Apr 22, 2008 3:45 pm Отговорете с цитат

Така е Жребата беше а и като го задърпаха малкия той бе до мен със тъпана.Ако те чуе какви работи говориш за него просто не те виждам.Най-добре си замълчи
Върнете се в началото
fiffo

Мнение  Tue Apr 22, 2008 8:32 pm Отговорете с цитат

Ето от това ме беше страх като почвах да пиша във форума и то си стана... Някои решиха, че аз имам за цел да ви давам акъл, да ви сравнявам с пловдивски отбори и прочие. Глупости! Аз се опитвам да си изразя личното мнение и не виждам нищо лошо в това. В крайна сметка всички тук правят точно това.

И не наричай пловдивчани "комплексари", защото по тоя начин ти излизаш комплексара, капиш? Аз не искам да ви казвам какво да правите, нито да ви хваля агитката на Локо - тоя отбор, ако не си разбрал, го ненавиждам. Просто ти дадох пример за добре огранизирана агитка, която съм виждал по време на доста мачове и минава за една от най-верните в България.

И още нещо - как ти, който не ме познаваш и грам, реши че си ме разкрил, та изразяваш такава увереност по отношение на това какво правя тук и колко съм фен на Сливен. Пич, аз съм ходил на мачове на Сливен още докато креташе в В групите, ходил съм на мачове с/у Белите Орли, Розова Долина, Слънчев Бряг и т.н.

Кой си ти, че да ми казваш че избивам комплекси? Комплекси на базата на какво? Че съм фен на Ботев и давам всичко за любимия си отбор ли? Аз съм горд с този факт и бях горд дори когато ритахме в Б група. Аз бях на стадиона и подкрепях отбора от Трибуна Изток, за която ти може и да не си чувал и това говори лошо за теб самия като обща футболна култура. Но съвсем скоро ще чуеш за какво става дума, казвам пак дай боже Сливен да влезе в А група, аз го искам и го пожелавам на клуба!!!

Нито един коментар досега не съм го написал, подбуден от някаква злоба или комплекси, аз не съм такъв човек. Въпреки че имам изпит в петък, аз ще направя всичко възможно да присъствам на мача с Марица, защото обичам отбора, прекарал съм една немалка част от живота си в Сливен и го чувствам като свой град. А това нито ти нито който и да е друг интернет-хулиган може да ми го отрече.

Така че мерси, но и аз нямам нужда от твоите съвети.
Върнете се в началото
don_dimitrios

Местожителство: Sliven

Мнение  Tue Apr 22, 2008 10:16 pm Отговорете с цитат

Не съм от най-верните фенове, но един отбор иска да чува, че го подкрепят макар и там 5-10 дерящи се гърла. А не някви люпещи идиоти дет омаловажават играта на някой от нашите играчи и ги псуват. Като искате най-добрите играчи спонсорирайте отбора да ги купи. Предлагам да започнем със закупуването на Кристиано Роналдо аз влизам с 50 ст. (долу горе толкова струва една торбичка със семки)
Върнете се в началото
bijutera

Мнение  Tue Apr 22, 2008 11:11 pm Отговорете с цитат

fiffo написа:
Ето от това ме беше страх като почвах да пиша във форума и то си стана... Някои решиха, че аз имам за цел да ви давам акъл, да ви сравнявам с пловдивски отбори и прочие. Глупости! Аз се опитвам да си изразя личното мнение и не виждам нищо лошо в това. В крайна сметка всички тук правят точно това.

И не наричай пловдивчани "комплексари", защото по тоя начин ти излизаш комплексара, капиш? Аз не искам да ви казвам какво да правите, нито да ви хваля агитката на Локо - тоя отбор, ако не си разбрал, го ненавиждам. Просто ти дадох пример за добре огранизирана агитка, която съм виждал по време на доста мачове и минава за една от най-верните в България.

И още нещо - как ти, който не ме познаваш и грам, реши че си ме разкрил, та изразяваш такава увереност по отношение на това какво правя тук и колко съм фен на Сливен. Пич, аз съм ходил на мачове на Сливен още докато креташе в В групите, ходил съм на мачове с/у Белите Орли, Розова Долина, Слънчев Бряг и т.н.

Кой си ти, че да ми казваш че избивам комплекси? Комплекси на базата на какво? Че съм фен на Ботев и давам всичко за любимия си отбор ли? Аз съм горд с този факт и бях горд дори когато ритахме в Б група. Аз бях на стадиона и подкрепях отбора от Трибуна Изток, за която ти може и да не си чувал и това говори лошо за теб самия като обща футболна култура. Но съвсем скоро ще чуеш за какво става дума, казвам пак дай боже Сливен да влезе в А група, аз го искам и го пожелавам на клуба!!!

Нито един коментар досега не съм го написал, подбуден от някаква злоба или комплекси, аз не съм такъв човек. Въпреки че имам изпит в петък, аз ще направя всичко възможно да присъствам на мача с Марица, защото обичам отбора, прекарал съм една немалка част от живота си в Сливен и го чувствам като свой град. А това нито ти нито който и да е друг интернет-хулиган може да ми го отрече.

Така че мерси, но и аз нямам нужда от твоите съвети.

Този "кежуал" дето казва че сме жалки може още в петък да се разбере с нас.. Wink колкото до теб - личи си че си мн точен пич и не се хващай на дребни провокации на един от "новоизлюпените" фенове... добре дошъл си при нас в петък Wink

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
OCB
A.C.A.B.

Местожителство: LOST

Мнение  Wed Apr 23, 2008 4:25 am Отговорете с цитат

Тез пък тез пък!Никой неможе да ми каже кво да прая и как да го правя достатъчно съм голям имам глава на раменете за да мисля,така че не казвай кой щял да идва на мачовете като имало ход на Стадиона ! Давал съм и ше давам колкото е нужно!

STOP POLICE BRUTALITY
Върнете се в началото
mg

Мнение  Wed Apr 23, 2008 7:20 am Отговорете с цитат

zащо не спрете всичките спорове?
Върнете се в началото
Mentor_P

Мнение  Wed Apr 23, 2008 1:38 pm Отговорете с цитат

Така е, файда от безмислени спорове няма! По-добре е тая енергия дето се излива тук да се прехвърли на стадиона в подкрепа на отбора.
Върнете се в началото
OCB
A.C.A.B.

Мнение  Sun May 04, 2008 11:18 am Отговорете с цитат

Ех срама нямате! Как може такова нещо спирайте с тея тъпи спорове всеки има глава на раменете всеки може да мисли и да отговаря сам за себе си.Всеки един който ходи на стадиона има право да го подкрепя както иска.Да люпи семки,псува,пали димки факли и т.н. Един момемент бе мойто момче кой си видял да фарля бомби ???Ако нема хореография няма да има адреналин щото семкарите ако не изчоплат 3пакета със семки няма да могат да викат та така сме и ние ако не псуваме и не запалим димка нема надъхване! Не мислиш ли че ако ни е сме надъхани и мочетата които играят на терена няма да се надъхат 1000 пъти повече!!!!!
Аз съм твърдо зад димките,лентите и факлите Smile))).И в сряда се надявам да направим нещо запомнящо се!!!! Така че момчета дайте неква ранна среща да си направим примерно в 17:00чКъдето кажете.Да решим какво да правим и как да го направим Smile.От мене имате 30-40 ленти 10-15димки и 5-6 факли нека да го направим запомнящо се Smile.

Кога в Сливен дойдете дойдете
Кога в СЛивен дойдете дойдете
Кога в слижен дойдете хуя ще ми лапате ама лапате

ето вижте Публика на отбор от Б група http://gong.bg/view_article.php?article_id=44325

STOP POLICE BRUTALITY
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Sun May 04, 2008 11:41 am Отговорете с цитат

Antifa написа:

ето вижте Публика на отбор от Б група http://gong.bg/view_article.php?article_id=44325

Тази снимка е от времето когато Миньоро бяха в "А" група. Пак имат здрава агитка де, но въобще не им завиждам като ги знам как са ощетени от природата по него край (по всички линии). Нека се радват на нещо... Smile
Виж тези от Асеновград наистина къртят мивки!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
OCB
A.C.A.B.

Мнение  Sun May 04, 2008 11:45 am Отговорете с цитат

Pope написа:
Antifa написа:

Тази снимка е от времето когато Миньоро бяха в "А" група. Пак имат здрава агитка де, но въобще не им завиждам като ги знам как са ощетени от природата по него край (по всички линии). Нека се радват на нещо... Smile
Виж тези от Асеновград наистина къртят мивки!

да така е Ники ама и сега не са зле Smile

Но имат защшото имат неква организация па ние освен да се калвем в форума друго не прайм Smile

STOP POLICE BRUTALITY
Върнете се в началото
bijutera

Мнение  Sun May 04, 2008 12:54 pm Отговорете с цитат

Antifa написа:
Така че момчета дайте неква ранна среща да си направим примерно в 17:00чКъдето кажете.Да решим какво да правим и как да го направим Smile.

айде в 17:00 на розите , там кадето се събирахме за бяла ?

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
OCB
A.C.A.B.

Мнение  Sun May 04, 2008 2:10 pm Отговорете с цитат

bijutera написа:
Antifa написа:
Така че момчета дайте неква ранна среща да си направим примерно в 17:00чКъдето кажете.Да решим какво да правим и как да го направим Smile.

айде в 17:00 на розите , там кадето се събирахме за бяла ?

окей на розите в 17:00ч

STOP POLICE BRUTALITY
Върнете се в началото
plamen
Гост

Мнение  Sun May 04, 2008 2:32 pm Отговорете с цитат

Аз също ще дойда
Върнете се в началото
grsg

Мнение  Mon May 05, 2008 10:51 am Отговорете с цитат

каде са розите и аз да доида да ви дам от мене 15-20 бомби
Върнете се в началото
plamen
Гост

Мнение  Mon May 05, 2008 10:56 am Отговорете с цитат

grsg написа:
каде са розите и аз да доида да ви дам от мене 15-20 бомби

Касите на стадиона дето са зад сектор А,дето чакахме автобуса за да отидем в Бяла на мача със Бенковски
Върнете се в началото
Hooligan

Местожителство: Sliven

Мнение  Wed May 14, 2008 9:21 am Отговорете с цитат

Аз не виждам какъв е смисълът от цялата тая препирня кой колко голям фен е. Подкрепата трябва да идва от сърце и кой както може. Наистина не си представям как един 45-50 годишен чичка ще сложи шалче и ще подскача цял мач. Лошото е, че тия въпросни чичковци вече не подкрепят Сливен дори по начина, по който могат и са го правили преди. Аз помня мачовете на Сливен в 'А' група и помня, че най-сериозната подкрепа винаги е идвала от хората на средна възраст под козирката. Като ревнеха едно мощно "уууууу" или " Сли-вен, Сли-вен,Сли-вен" се чуваха в радиус от 2км. Това мн често повлиява и на съдиите, които не смеят да порежат домакин с такава публика, която реагира на всяко положение в мача.
Сега за съжаление няма такова нещо, всеки си чопли семките, обсъжда най-различни битови неща и въобще не му дреме за хода на мача. Даже някои си носят радио приемници и слушат как протичат мачовете на Левски и ЦСКА- направо жалка история. Пълно безразличие!
Дано нещата се променят като дай Боже влезем в догодина при майсторите. Но се опасявам, че до голяма степен се е позагубила тази склонност на сливенската публика да подкрепя и да милее за отбора.Имам чувството, че догодина като махнат безплатния вход и посещаемостта ше спадне.
А на тия 15-20 човека от източния сектор, които подкрепят отбора им правя евала за ентусиазма и се надявам да се увеличат догодина, защото агитката на всеки отбор е неговият колорит.
Та мисълта ми беше, че всеки отбор има нужда и от двата типа публика, стига тя наистина да го подкрепя, кой както може. Лошото е безразличието, което цари в момента.

А в момента под козирката стоят ''люписемковците" ,на които не им дреме за отбора а се чудят как да загубят малко време.
Браво на момчетата от агитката и аз викам с тях на последния мач с Нафтекс виках с тях просто това са емиции които преживяваш рядко!Така че замислете се от коя страна искате да стоите!

Мнение  Wed May 14, 2008 6:18 pm Отговорете с цитат

то се вижда колко големи фенове сме. влязохме в а група и всички излязохме от "дупките" и се напреварваме кой колко е голям... дано и на есен да сме толкова интусиазирани.
Върнете се в началото
stefo_72
Global Mod

Местожителство: СЛИВЕН

Мнение  Tue May 27, 2008 11:47 pm Отговорете с цитат

http://www.minyor-pk.com/Gallery/Fans/8.jpg ei steq selqni 6e imate sre6i,super selqci sa
Global Mod

Местожителство: СЛИВЕН

Мнение  Wed May 28, 2008 12:02 am Отговорете с цитат

nai vajnae organizaciqta ,nqmam pravo da vi davam saveti !Za6oto vijdam 4e mnogo ot vas go osaznavat,i si imat Idea
Parmalat

Мнение  Wed May 28, 2008 2:40 pm Отговорете с цитат

Antifa написа:
Ех срама нямате! Как може такова нещо спирайте с тея тъпи спорове всеки има глава на раменете всеки може да мисли и да отговаря сам за себе си.Всеки един който ходи на стадиона има право да го подкрепя както иска.Да люпи семки,псува,пали димки факли и т.н. Един момемент бе мойто момче кой си видял да фарля бомби ???Ако нема хореография няма да има адреналин щото семкарите ако не изчоплат 3пакета със семки няма да могат да викат та така сме и ние ако не псуваме и не запалим димка нема надъхване! Не мислиш ли че ако ни е сме надъхани и мочетата които играят на терена няма да се надъхат 1000 пъти повече!!!!!
Аз съм твърдо зад димките,лентите и факлите Smile))).И в сряда се надявам да направим нещо запомнящо се!!!! Така че момчета дайте неква ранна среща да си направим примерно в 17:00чКъдето кажете.Да решим какво да правим и как да го направим Smile.От мене имате 30-40 ленти 10-15димки и 5-6 факли нека да го направим запомнящо се Smile.

Кога в Сливен дойдете дойдете
Кога в СЛивен дойдете дойдете
Кога в слижен дойдете хуя ще ми лапате ама лапате

И ако мислиш че това е публиката на минъор грешиш това е публиката на Парма , иначе минъор наиситина имат хубава публика !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Новини, срещи и коментари Часова зона GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!