<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Транспарант

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
warfather

Мнение  Mon May 12, 2008 6:38 pm Отговорете с цитат

Ако някой има идея подобна на тази и му се дават пари ще проуча къде могат и за колко да го изработят. Намерил съм в нета няколко места където може да се направи като се почне от 21 лева квадратния метър. ако е 5 метра дълго и 1 метър широко ще струва 105 лева. Много пари, но ако сме доста хора няма да са чак толкова много. Агитката на Нафтекс имаха подобно нещо тяхното беше или от бризент или от някакъв вид найлон.
http://funs.hit.bg/logo1.PNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bijutera

Местожителство: Sliven CiTy

Мнение  Mon May 12, 2008 6:55 pm Отговорете с цитат

Винил Wink

СВОБОДА ЗА SNOW-MAN !
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Mon May 12, 2008 7:20 pm Отговорете с цитат

Знамената на Нафтата бяха,едното от винил,голямото,на което пишеше "Мачкай Нафта",а другото беше от плат и пишеше "Ultra Nafta".Ако искаш може да направиш знаме от найлон да ти се смее цяла България,знаме за да е качествено се прави или от плат или от винил.В Сливен,фирмата,която прави знаме с винил,ама са яко кожодери.В момента фирмата,която прави винилови знамена и на добра цена е в София,но твоя проект,в момента трябва да се нареди на опашката,защото има 3,4 проекта,доста по различни,които ще се реализират от новия сезон.Така,че доста ще изчака,твоя проект.Иначе е добър.
chaotic

Мнение  Mon May 12, 2008 7:20 pm Отговорете с цитат

аз съм готов да дам пари.
Върнете се в началото
warfather

Мнение  Mon May 12, 2008 8:00 pm Отговорете с цитат

И аз да те светна. Първо не само в София има такива фирми. Второ прочетох доста сайтове за подони неща и видях за какво става дума. За винил както ти го каза е 21 лева на квадратен метър ако ти не може да смяташ аз съм ти го сметнал. Може и от плат както ти го каза.
ТРАНСПАРАНТИ
Стандартните размери: 4,0 х 0,7 м. и 3,0 х 0,7 м.

Плат
надпис в 1 цвят 31.00 лв. кв. м.
надпис в 2 цвят 41.00 лв. кв. м.
надпис в 3 цвят 54.00 лв. кв. м.
пълноцветен печат 84.00 лв. кв. м.

Винил
надпис от PVC до 3 цвята 40.00 лв. кв. м.
пълноцветен печат 55.00 лв. кв. м.

PVC
пълноцветен печат 43.00 лв. кв. м.
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Tue May 13, 2008 12:51 pm Отговорете с цитат

warfather написа:
И аз да те светна. Първо не само в София има такива фирми. Второ прочетох доста сайтове за подони неща и видях за какво става дума. За винил както ти го каза е 21 лева на квадратен метър ако ти не може да смяташ аз съм ти го сметнал. Може и от плат както ти го каза.
ТРАНСПАРАНТИ
Стандартните размери: 4,0 х 0,7 м. и 3,0 х 0,7 м.

Плат
надпис в 1 цвят 31.00 лв. кв. м.
надпис в 2 цвят 41.00 лв. кв. м.
надпис в 3 цвят 54.00 лв. кв. м.
пълноцветен печат 84.00 лв. кв. м.

Винил
надпис от PVC до 3 цвята 40.00 лв. кв. м.
пълноцветен печат 55.00 лв. кв. м.

PVC
пълноцветен печат 43.00 лв. кв. м.

Е не ми се карай,ако обичаш,нито ме познаваш,нито нищо да ми говориш с такъв тон,ясно.А и да ти кажа,че аз от 8 месеца ги ровя,тези неща и за момента най-евтино е в София.Фирмата се държи от фенклуба на Цска и с нужните връзки ще излезе по-евтино,така че съм доста по-запознат от теб.
warfather

Мнение  Tue May 13, 2008 8:06 pm Отговорете с цитат

Де видя че ти се карам Smile или аз взех да недовиждам. После аз намерих в Русе една фирма както споменах за 21 лева на кв.м. винил правят а текстила е скъп навсякъде. Имам много сериозен човек в Миролио Лана ама там не ги знам с кво се занимават сега е знам че правят платове ама не ги знам какви са им възможностите. И крайно време е някой да се свърже с това ръководство на клуба и да ги запита какво им е мнението за ФЕНОВЕТЕ( не пенсионерите ) и дали ще имат тия фенове някаква подкрепа а не бати Данчо се радвал да види стадиона пълен с хора които едвали ще отделят парички за да дойдат на мачовете (20-30% братята роми от махлата). И мисля че ако ще е фен клуб да е както трябва а не вандал клуб.
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Tue May 13, 2008 8:13 pm Отговорете с цитат

warfather написа:
Де видя че ти се карам Smile или аз взех да недовиждам. После аз намерих в Русе една фирма както споменах за 21 лева на кв.м. винил правят а текстила е скъп навсякъде. Имам много сериозен човек в Миролио Лана ама там не ги знам с кво се занимават сега е знам че правят платове ама не ги знам какви са им възможностите. И крайно време е някой да се свърже с това ръководство на клуба и да ги запита какво им е мнението за ФЕНОВЕТЕ( не пенсионерите ) и дали ще имат тия фенове някаква подкрепа а не бати Данчо се радвал да види стадиона пълен с хора които едвали ще отделят парички за да дойдат на мачовете (20-30% братята роми от махлата). И мисля че ако ще е фен клуб да е както трябва а не вандал клуб.

Е аз и момчетата от агитката,за момента си отделяме пари от джоба,за да си правим знамената,колкото и малко да са.Аз лично помощ от клуба за знамена и пиротехника не бих искал.И само да кажа,че има разлика от фен клуб,агитка и фракция.Който иска да дава пари за знамето по-горе,аз лично не съм решил,тъй,като в момента имам,няколко належащи проекта за знамена на агитката.И пак казвам,за да е хубаво знамето и трайно е по-добре да е от винил,а за момента най-евтината фирма е тази в София,15 лв.км.,ама е на феновете на Цска,или поне така се говори.
warfather

Мнение  Tue May 13, 2008 9:15 pm Отговорете с цитат

Ами аз имам доста познати а и контактувам с доста хора ако науча нещо което би могло да е в помощ за да се направи ще се чуе. Тия долу в Терснаб дето правят бризентите за тировете с надписи и т.н. не ги знам дали и те не се занимават с нещо подобно но ще проуча
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете Часова зона GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!