<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Фенклуб в София
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stefo_72
Global Mod

Местожителство: СЛИВЕН

Мнение  Tue Aug 26, 2008 10:43 pm Отговорете с цитат

някой ще си ходили в Сливен скоро?

Мнение  Wed Aug 27, 2008 3:27 am Отговорете с цитат

Селяни махнете се от СОФИЯ БЕ стига толкова селяни в столицата бе ОСВЕН ДА СИ Я ПРЕМЕСТИМ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefo_72
Global Mod

Местожителство: СЛИВЕН

Мнение  Wed Aug 27, 2008 7:34 am Отговорете с цитат

slavista написа:
Селяни махнете се от СОФИЯ БЕ стига толкова селяни в столицата бе ОСВЕН ДА СИ Я ПРЕМЕСТИМ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
брато,това са момчета който учат в София!а аз живея в Сф от 20г ти на колко си бе копеле,и ще си правим к'во си знаем,в ОК живея!

Местожителство: Теренът Отбор: Data.Bg Forum Пост: Поливалентен №6

Мнение  Wed Aug 27, 2008 7:57 am Отговорете с цитат

Какво му обясняваш. Нормално е да ги е страх, че ще сме повече от тях втория полусезон. Все пак те са има няма 20-тина (с поддръжката на стадиона).
Гост

Мнение  Sat Aug 30, 2008 10:16 am Отговорете с цитат

aбе сливен е готин град сяко лято сум там имам си рода там ама иначе ултрас сливен са големи мишки и цигани Laughing играят кючеци по мачовете и ми пеят само сливен измилете нова песен бре селяци ние в клетката бяхме повече от колкото бяха ваще ултраси смешни на хулигани се правите ама да неси тругнете от сф без знаменцето ако смеете да дойдете
Върнете се в началото
rooneybest

Мнение  Sat Aug 30, 2008 10:35 am Отговорете с цитат

bizon4ester написа:
aбе сливен е готин град сяко лято сум там имам си рода там ама иначе ултрас сливен са големи мишки и цигани Laughing играят кючеци по мачовете и ми пеят само сливен измилете нова песен бре селяци ние в клетката бяхме повече от колкото бяха ваще ултраси смешни на хулигани се правите ама да неси тругнете от сф без знаменцето ако смеете да дойдете

Викахте, Викахте колко да викахте след втория гол млъкнахте

П.С. Пич ти ходил ли си на училище, защото като те гледам как пишеш май нямаш първи клас

!!!БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
bizon4ester
Гост

Мнение  Sat Aug 30, 2008 10:58 am Отговорете с цитат

ходил съм са съм 12ти клас Cool ама просто несъм форумен хулиган като ваз и за тва несъм свикнал да на кирилица да пи6а
Върнете се в началото
rooneybest

Мнение  Sat Aug 30, 2008 11:02 am Отговорете с цитат

bizon4ester написа:
ходил съм са съм 12ти клас Cool ама просто несъм форумен хулиган като ваз и за тва несъм свикнал да на кирилица да пи6а

ми като не можеш да пишеш на кирилица какъв българин си ти тогава. На коя азбука можиш да пишеш на индийската или арабската

Върнете се в началото
bizon4ester
Гост

Мнение  Sat Aug 30, 2008 11:07 am Отговорете с цитат

говоря само на компиутар попринцип си пи6а без гре6ка но компиутарно несум свикнал а и флех тайпа ми се ебава и немога да сменям на някой букви
Върнете се в началото
Batigol

Местожителство: София

Мнение  Sat Aug 30, 2008 1:47 pm Отговорете с цитат

bizon4ester написа:
говоря само на компиутар попринцип си пи6а без гре6ка но компиутарно несум свикнал а и флех тайпа ми се ебава и немога да сменям на някой букви

Да, ти пи6е6 изклю4ително грамотно!
Batigol

Мнение  Sat Aug 30, 2008 1:50 pm Отговорете с цитат

slavista написа:

Добре де пич, аз какво да направя, че си изключително комплексирано същество. В организацията, в която работя, сме около 500 човека. 20% от тези хора са софиянци, останелите 80 са от някъде другаде. В това число не включвам чистачките и охраната, които до един са родом от твоя град. Може би те е страх, че по-кадърни хора от теб идват в града ти и ти взимат хляба. Съжалявам. Това е положението.
rooneybest

Мнение  Sat Aug 30, 2008 2:32 pm Отговорете с цитат

slavista написа:

А ти какъв си бе евреино??? Софиянец може би??? Ти си сигурно от тези дето живеят на една туба безнин от софия и са мислят за софиянци

Върнете се в началото
buhata_prime
Seducer

Мнение  Sat Aug 30, 2008 11:03 pm Отговорете с цитат

Момчета, дайте да измислим нещо за мача с Миньор в Кюстендил.. Можем да отидем с 2 коли ако се съберем към 8-10 човека!

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Феновете Часова зона GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!