<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Записване на деца

Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Детско-юношеска школа
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sliven_fan_1973

Местожителство: Sliven

Мнение  Fri Jun 25, 2010 3:37 pm Отговорете с цитат

Здравейте, искам да попитам какви са условията за приемане на деца в школата на клуба.Задавам този въпрос защото десет годишният ми син има огромното желание да тренира футбол,а и виждам,че му се отдава гледам го в квартала и в училище и показва някакви не лоши качества.В интерес на истината аз си мислех да го насоча към друг вид спорт но той много настоятелно ме моли да го запиша на футбол.Имал някакво приятелче което тренирало на военният стадион и той искал там,ама на мен ми се струва,че там условията са доста по лоши от тези които има във ОФК"Сливен",като всеки родител и аз искам най доброто за сина си и смятам,че в ОФК"Сливен" ще му е по добре да тренира любимият си спорт,той сега ми се сърди щото искал в другият клуб но съм сигурен,че като почне ще разбере,че съм бил прав.Въпроса ми е кога се провеждат изпитите защото малкият ми казва,че имало изпити какви са нормативите за едно десет годишно дете което то трябва да покрие за да бъде прието в школата и не на последно място кой е трньора който ще рабити с тези деца. Питам това защото малкият ми казва,че този треньор който работел с най малките в ОФК"Сливен" не бил добър треньор и това той го е чул от по големите батковци които са тренирали при него.Аз си мисля,че само заради този треньор той не иска да тренира в ОФК"Сливен",а не защото неговото приятелче е на другият стадион.Надявам се да получа отговори на зададените от мен въпроси и живот и здраве от есента малкият малчуган да почне да се занимава организирано ,а не да рита само на асфалта в училище и квартала.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
benito

Мнение  Fri Jun 25, 2010 3:54 pm Отговорете с цитат

Не съм много запознат с това ама мисля, че трябва да го заведеш долу на стадиона ( Хаджи Димитър ) значи зад стадиона са им базите и там също са им и детските школи. Минаваш от страната на хотела и там ще питаш вече и ще ти кажат къде точно да отидеш. Незнам какъв ще е треноьра нито какви ще са нормативите. Би трябвало да го приемат без проблем уж разправяха, че било безплатно и дори им давали екипи без бутонките. Така, че отиди там и питай.
Върнете се в началото
Pavkata

Мнение  Fri Jun 25, 2010 7:53 pm Отговорете с цитат

Треньор е Стоян Качаров... синът ти не иска да тренира тук,защото сигурно са му казали,че наблягат малко повече на тичането Very Happy По-добре го запиши в ОФК Сливен от колкото на военния стадион при Станчо Енев (куция),защото там са почти само цигани, а и казваш,че е на 10 години а там няма такава възрастова група SmileSmile Изпитите мисля,че са август месец,но не мога да ти кажа точно кой ден SmileSmile преди 5 години аз като се записах изпитите бяха: 30 метра за време,скок дължина,жунглиране,скок височина,удари и 800 метра за време сега незнам може и да има някаква промяна Smile
Върнете се в началото
milen99

Мнение  Mon Jul 12, 2010 3:49 pm Отговорете с цитат

ас тринирах в офк сливен но там триниорат е много груб с дицата и не е много добар триниор аи вав хаджи димитар няма цигани за6тото много дица се отказаха за ради тях офк кат имат два стадиона даниса кои знаи каква ка4ара преди само е помпил топките на отбора за това можите да запи6ите сина си при нас тои е колкото мен ас тринирам при поголеми ама така ставам подобар илате ако има цикгани го закараите в офк
Върнете се в началото
kiko_Kazakov

Местожителство: sliven

Мнение  Thu Aug 19, 2010 1:49 pm Отговорете с цитат

Аз сам на 12-години и тренирам.Трениора е Стоян Качаров.Иститите бяха на 1-ви август.И по добре да тренира в ОФК Сливен.Да,има избестно натоварване,но е по добре.В тази вазрастова група"Деца" има деца от набор-1998,1999,2000 и 2001. Дано да го приемат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Детско-юношеска школа Часова зона GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!