<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

sliven-fc.com - ОФИЦИАЛЕН САЙТ НА ФЕНОВЕТЕ

Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Сайтът и форумът
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
VoivodataSliven
Гост

Мнение  Fri Sep 12, 2008 12:59 pm Отговорете с цитат

Не е ли крайно време този сайт да се обяви за официалния на феновете ???
Това горе вдясно неофициален сайт е супер дразнещо !!!! То без това друг няма
Върнете се в началото
Bateto

Местожителство: Somewhere

Мнение  Fri Sep 12, 2008 1:17 pm Отговорете с цитат

Има някаква истина в думите ти, а пък и в този форум скоро тема не се беше появявала
Wink

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
VoivodataSliven
Гост

Мнение  Fri Sep 12, 2008 1:29 pm Отговорете с цитат

с това неофициален сайт горе един вид всичко което се пише тука е безсмислено Puke
Върнете се в началото
Bateto

Мнение  Fri Sep 12, 2008 1:37 pm Отговорете с цитат

По-принцип се пише така за да се различава с официалният (но то такъв няма) един вид точно фенски Fan

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
VoivodataSliven
Гост

Мнение  Fri Sep 12, 2008 1:47 pm Отговорете с цитат

Абе официален няма и не трябва и да има
Смешен ще е
ние не сме Милан
Но това трябва да е официалния на феновете
иначе явно тука си говорим празни приказки просто
не знам от кой зависи но ми се струва че няма нищо да му коства да напише просто официален сайт на феновете вместо това сега
Върнете се в началото
DoBa7a
Parmalat

Местожителство: Сливен

Мнение  Fri Sep 12, 2008 3:52 pm Отговорете с цитат

За да имаме официален сайт трябва да се плаща , и на всичкото отгоре , ако има официален трябва да е от клуба или от неговото съгласие за което също се заплаща !
grsg

Мнение  Fri Sep 12, 2008 3:54 pm Отговорете с цитат

DoBa7a написа:
За да имаме официален сайт трябва да се плаща , и на всичкото отгоре , ако има официален трябва да е от клуба или от неговото съгласие за което също се заплаща !
напълно си прав
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bateto

Мнение  Fri Sep 12, 2008 4:56 pm Отговорете с цитат

DoBa7a написа:

Че ти за този да не мислиш че не се плаща (питай Pоpe) просто официалният е за потвърдена информация идваща директно от клуба + печалба от реклама (ако има за клуба) он-лайн фен магазин и т.н.

Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Мнение  Fri Sep 12, 2008 5:27 pm Отговорете с цитат

Надписът "неофициален" е сложен нарочно, понеже сайтът като структура и т.н. наподобява тези, които клубовете си поръчват (т.е. официалните), но не трябва да се бърка и трябва да е ясно, че административно sliven-fc.com няма нищо общо с клуба, не го ангажира по никакъв начин, нито пък черпи някакви права или облаги. Въпреки това в повечето медии като цитират нашия сайт продължават да пишат "съобщи официалният сайт на "войводите" и други подобни. Това "неофициален" може да се махне естествено, ако ви дразни.

За "официален" сайт (като Официален сайт на ОФК Сливен) не се плаща на клуба, точно обратното - клубът плаща за да се направи и поддържа, съответно наначава хора в пресслужбата си които да се занимават изцяло с него. Нормално нивото му трябва е много високо, но в нашите условия обикновено се получава някаква халтура. За мен всеки клуб с нормално ръководство и нормална пресслужба трябва да си има сайт, както е навсякъде по света (с изключение на България и банановите републики).

За "Официален сайт на феновете" не съм съгласен, тук няма организация, няма нищо и никой не може да си присвоява титла "официален" в този случай, все едно да има официални фенове и неофициални такива. Същото е "Официален фенклуб на ФК Червен трактор". Откъде право за тези претенции? Кой казва кое е официално и кое не? Но ние сме бамбашка, както се казва, кой е по-по-най... Smile Виж ако има регистриран фенклуб като ЮЛ с име и всичките му такъми, може да се направи например Официален сайт на фенклуб "Хас ми миндж с пудра захар хуулс" или каквото е там. Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
buhata_prime
Seducer

Местожителство: София

Мнение  Fri Sep 12, 2008 5:30 pm Отговорете с цитат

Pope написа:
Виж ако има регистриран фенклуб като ЮЛ с име и всичките му такъми, може да се направи например Официален сайт на фенклуб "Хас ми миндж с пудра захар хуулс" или каквото е там. Very Happy

Ета тва ме закла Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plamen
Гост

Мнение  Fri Sep 12, 2008 8:24 pm Отговорете с цитат

buhata_prime написа:
Pope написа:
Виж ако има регистриран фенклуб като ЮЛ с име и всичките му такъми, може да се направи например Официален сайт на фенклуб "Хас ми миндж с пудра захар хуулс" или каквото е там. Very Happy

Pope големи "идей" ти идват в главата Very HappyVery HappyVery Happy Ххахахах
Върнете се в началото
Jorko

Мнение  Sat Sep 13, 2008 3:13 am Отговорете с цитат

buhata_prime написа:
Pope написа:

Мен също Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy
DoBa7a
Parmalat

Мнение  Sat Sep 13, 2008 8:42 am Отговорете с цитат

"Хас ми миндж с пудра захар хуулс" или каквото е там.
Laughing Laughing Laughing Laughing Amen
VoivodataSliven
Гост

Мнение  Sun Sep 14, 2008 2:28 am Отговорете с цитат

Роре ок бе недей писа официален ама махни това неофициален защото наистина НЕВЕРОЯТНО ДРАЗНИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Сайтът и форумът Часова зона GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!