<-- Към сайта  -  Профил  -  Съобщения  -  Търсене  -  Вход  -  Регистрирайте се 

Любимо първенство?
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Други футболни отбори и първенства
Предишната тема :: Следващата тема  

Кое пъвенство ви е любимо?
Висша Лига
72%
 72%  [ 21 ]
BBVA
13%
 13%  [ 4 ]
Серия А
10%
 10%  [ 3 ]
Бундеслига
3%
 3%  [ 1 ]
Общо гласове : 29

Автор Съобщение
chaotic

Мнение  Sun Nov 09, 2008 6:34 pm Отговорете с цитат

Гласувайте.

Една борба една любов един отбор в света...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
grsg

Местожителство: Сливен

Мнение  Sun Nov 09, 2008 8:20 pm Отговорете с цитат

бг къде е Very Happy
Върнете се в началото
samo_sliven

Местожителство: Сливен СиТи

Мнение  Sun Nov 09, 2008 8:27 pm Отговорете с цитат

Висша Лига
chaotic

Мнение  Sun Nov 09, 2008 8:48 pm Отговорете с цитат

grsg написа:
бг къде е Very Happy

Е , то БГ си е най-добро , там няма спор , затва го няма Very Happy

Върнете се в началото
buhata_prime
Seducer

Местожителство: София

Мнение  Sun Nov 09, 2008 8:50 pm Отговорете с цитат

ПРЕМИЕР ЛИГА на Босна и Херцеговина!!!

Върнете се в началото
Batigol

Мнение  Sun Nov 09, 2008 8:57 pm Отговорете с цитат

Определено Серия АVictory
ultra_voin

Мнение  Sun Nov 09, 2008 9:35 pm Отговорете с цитат

Batigol написа:

Най-вече заради ултрас сцената
Batigol

Мнение  Sun Nov 09, 2008 9:38 pm Отговорете с цитат

ultra_voin написа:
Batigol написа:

Най-вече заради ултрас сцената

Не само. Определено там се играе най-добрият футбол от гледна точнка на изпълнители и тактическа грамотност. А и тифозите на Апенините са най-големите. Просто са светлинни години пред всички останали от големите първенства.
benito

Мнение  Sun Nov 09, 2008 9:39 pm Отговорете с цитат

не съм съгласен и за 2те Smile
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Sun Nov 09, 2008 9:43 pm Отговорете с цитат

benito написа:

Ха и къде има по-големи от Италианците,особенно из големите държави.Може би тук в Гърция,Звезда,Динамо Загреб,Хайдук Сплит и Партизан,освен тях,Италианците нямат друга конкуренция в Европа.
Batigol

Мнение  Sun Nov 09, 2008 9:46 pm Отговорете с цитат

benito написа:

Виж сега. Определено тифозите са най-големите изроди. Може би само балканците могат да ги надвикат, но това е само по големите мачове. В Италия всеки отбор има брутална публика. Кога си чувал за 50 000 души на мач в долните дивизии на Англия и други. В Серия Ц това се случва. Визирам домакинските мачове на Фиорентина, Дженоа и Наполи, когато бяха закъсали сериозно.
Но да поговорим и за футбол. Определено най-грамотните отбори са в Италия. Най-добрите треньори, най-добрите футболисти. Та дори на оная сбирщина Англия стана отбор, след като Капело ги взе.
benito

Мнение  Sun Nov 09, 2008 9:47 pm Отговорете с цитат

никъде не пише за европа в темата Smile пък и преди трагедията на хейзел мога да кажа,че англичаните бяха най диви.. не,че сега не са ама ги стегнаха много и вече не е същото за футбола също не съм съгласен,че там биле най класни..английското е истината .. там има поне 8 отбора на високо ниво
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Sun Nov 09, 2008 9:51 pm Отговорете с цитат

benito написа:
никъде не пише за европа в темата Smile пък и преди трагедията на хейзел мога да кажа,че англичаните бяха най диви.. не,че сега не са ама ги стегнаха много и вече не е същото за футбола също не съм съгласен,че там биле най класни..английското е истината .. там има поне 8 отбора на високо ниво

Истината е че в Англия се наливат много пари,за това.А иначе в Италия си е старата школа с добрите и не толков комерсиализирани фенове и отбори.За хулиганство,няма какво да говорим.Ангичаните са си силни само на острова-извън него ги колят и бесят,помним в Турция,Италия и т.н.В Сърбия,Гърция,Румъния и България даже не идват,само некви туристи.
incidenti

Мнение  Sun Nov 09, 2008 9:53 pm Отговорете с цитат

Англичаните никога не са били фактор от страна на съпорта. Никога ама абсолютно никога. Може да има респектиращи хулигански фракции, но ако говорим за съпорт Италия ги надминава по всички отношения. Иначе в това число влизат и Балканистите. В тора число най-големи там са гробарите, тия от ПАОК, Пао и така. А, най-хардкор феновете са тези в Аржентина. Няма бой, няма срещи там направо с патлаците се почват... лично за мен дербито Бока - Ривър Плейт е най-голямото дерби у светО.
Върнете се в началото
benito

Мнение  Sun Nov 09, 2008 9:54 pm Отговорете с цитат

Англичаните през ще те излъжа точно коя година някъде около 84 мисля дори 74 не съм много сигурен в това трябва да проверя са потрошили полвин германия Laughing нямало е по откачени от тях .. вадени са отборите от острова от европа .. вкарвани за по затворите тия .. убийства работи .. абе просто са си биле най лудите .. в момента просто е много силен контрола срещу футбулното хулиганство там и за това няма как да се проявят .. в турция българия италия не е така и можем да правим много повече работи от тях .. отпуснат ли ги малко и пак ще изреве света от тях
Върнете се в началото
incidenti

Мнение  Sun Nov 09, 2008 9:58 pm Отговорете с цитат

benito написа:
Англичаните през ще те излъжа точно коя година някъде около 84 мисля дори 74 не съм много сигурен в това трябва да проверя са потрошили полвин германия Laughing нямало е по откачени от тях .. вадени са отборите от острова от европа .. вкарвани за по затворите тия .. убийства работи .. абе просто са си биле най лудите .. в момента просто е много силен контрола срещу футбулното хулиганство там и за това няма как да се проявят .. в турция българия италия не е така и можем да правим много повече работи от тях .. отпуснат ли ги малко и пак ще изреве света от тях

Ти май наизуст говориш?
Върнете се в началото
benito

Мнение  Sun Nov 09, 2008 9:59 pm Отговорете с цитат

не имам книгата в която го пише Smile ай ко ма ядосваш ве наизуст съм говорел ти баен ли си къф си ? ко само пишеш тука и са прайш на най знаещия .. имам книгата след малко ше прочета пак точната статия и ше я напиша тука дословно заради тебе
Върнете се в началото
ultra_voin

Мнение  Sun Nov 09, 2008 10:03 pm Отговорете с цитат

В Англия има 4,5 добри фирми всичко друго е пълнеж.Англичаните винаги са имали голяма бройка,затова са хулиганствали,ама сега в днешно време,дето идат там ги бият.Като съпорт не ствата,там некви си смехурковци Ливърпул се мъчат да правят нещо,а Коп-а целия е пълен с араби,негри и жълти,смешна работа.Неможе да ми сравниш нито едни фенове от Англия с Иридучибили или Мисфитс,Федайн и т.ннито с Торсида Сплит,нито с бившите вече Фоса Дел Леони,да не говорим за Mad Boys,Gate 4,Gate 3,Gate 7,BBB и другите. Smile
Batigol

Мнение  Sun Nov 09, 2008 10:04 pm Отговорете с цитат

И какво им е голямо на английските фенове. Трагедията в Хейзъл ли? Какво им е дивото? А, ясно. Да! доказаха, че са диваци. Пълни диваци, какво 90% от англичаните. Пълни боклуци. Питай Гален, той ги познава по-добре от нас. Като са си в държавата са мирни и дисциплинирани, а като отидат някъде другаде, пият по 10 бири, напиват се, започва да ги тресе грандоманията и "величието" и започват да правят зулуми. А относно отборите им. Къде ги видя тия 8 класни отбора на острова. Там са 4, а всичко останало е пълнеж. Погледни в класирането на Калчото вмомента. След 11 кръг, първите 8 са в 4 точки. Отбор като рома, който размаза от бой "ВЕЛИКИЯТ: челси е с 8 точки на 4-то място отзад напред.
marto135

Мнение  Sun Nov 09, 2008 10:04 pm Отговорете с цитат

Прекръстете темата на: "Феновете по света" Smile
benito

Мнение  Sun Nov 09, 2008 10:13 pm Отговорете с цитат

не говори глупости братле .. тотнъм .. астън вила .. манчестър сити в момента са в слаба форма ама ше си я върнат .. в италия добрите са милан рома интер и ювентус .. ше видиш до къде ше стигнат интер в шампионската лига .. ювентус по може да стигнат полуфинал ама нито рома нито милан могат повече тая година .. те пък милан са в уефа Laughing италианското едно време беше .. фиорентина на които си фен бяха добри по времето на бати гол сега тая година ги гледам пак се натягат ама нищо няа стане
Върнете се в началото
benito

Мнение  Sun Nov 09, 2008 10:14 pm Отговорете с цитат

ultra_voin написа:
В Англия има 4,5 добри фирми всичко друго е пълнеж.Англичаните винаги са имали голяма бройка,затова са хулиганствали,ама сега в днешно време,дето идат там ги бият.Като съпорт не ствата,там некви си смехурковци Ливърпул се мъчат да правят нещо,а Коп-а целия е пълен с араби,негри и жълти,смешна работа.Неможе да ми сравниш нито едни фенове от Англия с Иридучибили или Мисфитс,Федайн и т.ннито с Торсида Сплит,нито с бившите вече Фоса Дел Леони,да не говорим за Mad Boys,Gate 4,Gate 3,Gate 7,BBB и другите. Smile

абе не са феновете на ливърпул смехурковци..тва че не им позволяват да правят хореографии и тъй нататък сега там не значи че са смешни .. амтосферата на амфийлд е уникална само от песните им
Върнете се в началото
incidenti

Мнение  Sun Nov 09, 2008 10:18 pm Отговорете с цитат

benito написа:
не имам книгата в която го пише Smile ай ко ма ядосваш ве наизуст съм говорел ти баен ли си къф си ? ко само пишеш тука и са прайш на най знаещия .. имам книгата след малко ше прочета пак точната статия и ше я напиша тука дословно заради тебе

Ам... ти книги ли четеш бре? Евала луд си! Не се правя на знаещ или на, какъвто и да е, но това, което каза беше пълна глупост. Само да те попитам какво разбираш ти под ФУТБОЛНО ХУЛИГАНСТВО?

Само да те светна не съм "баен".
Върнете се в началото
Batigol

Мнение  Sun Nov 09, 2008 10:19 pm Отговорете с цитат

benito написа:
не говори глупости братле .. тотнъм .. астън вила .. манчестър сити в момента са в слаба форма ама ше си я върнат .. в италия добрите са милан рома интер и ювентус .. ше видиш до къде ше стигнат интер в шампионската лига .. ювентус по може да стигнат полуфинал ама нито рома нито милан могат повече тая година .. те пък милан са в уефа Laughing италианското едно време беше .. фиорентина на които си фен бяха добри по времето на бати гол сега тая година ги гледам пак се натягат ама нищо няа стане

ХАХАХА!!
Какви са Тотнъм, Вила и Сити бе човек? Фиорентина ама изобщо не са добри, леле мале. Ама Самп, Лацио, Удинезе, Наполи са пълни слабаци нали? Не забравяй, че миналата година Фио размаза Евертън ,след което се подигра с ПСВ, които едва с 300 зора биха Тотнъма на Барбуков.
chaotic

Мнение  Sun Nov 09, 2008 10:19 pm Отговорете с цитат

Пишете само по темата моля!

Върнете се в началото
Batigol

Мнение  Sun Nov 09, 2008 10:20 pm Отговорете с цитат

benito написа:
ultra_voin написа:

абе не са феновете на ливърпул смехурковци..тва че не им позволяват да правят хореографии и тъй нататък сега там не значи че са смешни .. амтосферата на амфийлд е уникална само от песните им

Пич, абе какъв Анфилд те гони бре? Ти знаеш ли какво правят тифозите на Наполи, чувал ли си Сан Сиро като се напълни за какво става въпрос?
benito

Мнение  Sun Nov 09, 2008 10:24 pm Отговорете с цитат

кога се пълни сан сиро?скоро не съм го виждал да е бил пълен .. и колко е голям сан сиро и колко е голям анфийлд ? правиш ли разлика?много ясно че като се напълни и ще стане лудницата .. този спор е за маса тука не ми се пише .. пък и след като английското не е най силното говоря за последните години защо всяка година на полуфинал и финал е все английски отбор?кога за последно отбор освен милан от италия бе на финал?последните години на финал са ливърпул .. манчестър..ареснал .. челси.. милан 2 пати .. пуула и те 2 пати ама интер? рома? юве бяха западнали айде .. ама и тая година няма да достигнат до финал..за фиорентина да не говорим .. не може да се мери с тях по никъв начин
Върнете се в началото
benito

Мнение  Sun Nov 09, 2008 10:25 pm Отговорете с цитат

VOIVODITE V ATAKA написа:
benito написа:

Ам... ти книги ли четеш бре? Евала луд си! Не се правя на знаещ или на, какъвто и да е, но това, което каза беше пълна глупост. Само да те попитам какво разбираш ти под ФУТБОЛНО ХУЛИГАНСТВО?

Само да те светна не съм "баен".

ТИ мене за къф ме помисли?За някой като малкия хулиган или другите ли ? Я малко по така не съм някой убитак,че да ми се пънеш тука да ми казваш кое как .. от футболно хулиганство кво има да се разбира?Тва е нещо като професия ли?Курс ли се кара?Казах ти,че това което пиша тук съм го чел в книга не съм си го измислел аз..
Върнете се в началото
incidenti

Мнение  Sun Nov 09, 2008 10:29 pm Отговорете с цитат

Ако ще говорим за футбол в Англия.. нека говорим.

Английския футбол одавна загуби романтиката и блясъка, който имаше преди години. Сега всички знаем кой ще са в топ 4. Къде е стария Нюкясъл на Алан Шиърър? Къде Лийдс и Нотингам Форест? Къде бяха ония КОРАВИ Челси, който са в момента преди 6-7 години?

Сега в момента Лийдс са в трета английска дивизия (Лига 1). Нотингам Форест се борят да оцелеят в Чемпиъншип. Нюкясъл се борят да оцелеят в Премиършип. А, чичко Роман ПРЕЕБА ВСИЧКО КРАСИВО, КОЕТО ГО ИМАШЕ ВЪВ ФУТБОЛА. Е, за това никога Англия няма да стигне Италия. Всичко в Англия се нарича КОМЕРСИАЛИЗАЦИЯ. Нещо, което в Италия никога няма да го има.
Върнете се в началото
Pope
Webmaster

Местожителство: Сливен

Мнение  Sun Nov 09, 2008 10:29 pm Отговорете с цитат

Тези хулигански материи са ми много смешни, но да ви кажа, в момента поляците са много напред и ще шибат здраво повечето от тези фирми ли са, какво ли, дето ги разнасяте.
Който бърза да каже, че говоря глупости - да ходи да се ограмоти първо!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор    ОФК Сливен 2000 Форуми -> Други футболни отбори и първенства Часова зона GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Начало - Връзки - Форум - Facebook

sliven-fc.com е неофициален и независим сайт. Съдържанието му не обвързва ОФК Сливен 2000 по какъвто и да било начин.
© 2005 - 2013, sliven-fc.com. При използване на материали от сайта позоваването на източника е задължително!